Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Покатушки выходного дня


Покатушки выходного дня

Сообщений 121 страница 150 из 1000

121

І питання коли, в суботу чи в неділю,
бо є ще у мене бажання на ці вихідні сходити в ліс на гриби.  :)

0

122

Якщо погода на вихідних, то теж, би хотів поїхати в Китайгород, але як на мене цікавіше спочатку поїхати через Врублівці, щоб подивитись на Китайгородську долину, а в"їхавши до Китайгорода, можна і біля церкви, костелу сфоткатися!!! Ми колись так їхали на Бакоту цим маршрутом!!! А вже вернемось через Сурженці, щоб урізноманітнити свій шлях!!!

0

123

булоб круто)

0

124

Я за воскресенье.

0

125

Proff написал(а):

Я за воскресенье.

можно мне в вами?

0

126

нельзя киш отсюда)

0

127

планую теж з вами всіма....

0

128

Еду если ничего не произойдет ;)

0

129

Еду к фонтану, посижу и через 15 мин еду в старый город, на прогулку кто захочет выезджайте.

0

130

Я наверное не смогу в эти выходные ехать далеко, очень много есть срочных дел, которые нужно сделать... :(  Покататься по городу часик-второй могу и выделю время в любом случае..

0

131

ехх,жаль

0

132

Валентин написал(а):

ехх,жаль

Лето только началось, так что все впереди)

0

133

Ех, в неділю у мене швидше за все не вийде, а такі гарні китайгородські краєвиди.... :dontcare:

0

134

По прогнозу в суботу невеличкий дощь, тому можна поїхати по трасі наприклад в Устя, або пропонуйти маршрут, якщо прогноз зміниться на суботу і не буде доща, то можна в Колубаївці поїхати на став, і організувати пікнік, доречі не далеко, а в неділю по прогнозу без дощу, тому можна буде поїхати і на Китайгород!!! В любому випадку пропоную збиратися, і в суботу і в неділю, в кого як виходить і кататися!!!

0

135

Народ пропоную всеж таки поїхати сьогодні в Китайгород через Врублівці!!! в одну сторону приблизно 25км. Збір на 11.00 біля Веломана!!! Або підтягуйтесь в кого виходить і вирішемо куди поїдемо!!! Може ще будуть ідеї!!!

0

136

Дивлюсь я на небо, на цей дощик :rain: і думаю що все ж таки я сьогодні йду в ліс за грибами.

0

137

Кому як виходить!!! Бажаю гарного улову!!!

0

138

Денис написал(а):

Народ пропоную всеж таки поїхати сьогодні в Китайгород через Врублівці!!! в одну сторону приблизно 25км. Збір на 11.00 біля Веломана!!! Або підтягуйтесь в кого виходить і вирішемо куди поїдемо!!! Може ще будуть ідеї!!!

Денис ну ты и спец в 2 часа ночи планы менять на покатушки которые обговаривались заранее

0

139

От тільки я думаю, чи хтось кудись поїхав. В Кам’янці сухо, а в Сурженцях дощ,
білля Слобідка Кульчієвецької сильна злива, здається навіть з градом.
Бо щось тарабанило по автобусу, до речі вертався рейсом який йшов з Китайгорода.

Денис написал(а):

Кому як виходить!!! Бажаю гарного улову!!!

Улов нормальний, лишилось почистити. ;)
http://s1.uploads.ru/t/HpJay.jpg

Отредактировано Ouroboros (2013-06-15 16:11:01)

0

140

Були в Врублівцях: біля "Ксенії" на горизонті з"явилася солідна туча то ж прийшлося тікати назад до міста. Начебто втікли.. :crazyfun:

0

141

да катнули супер

0

142

То кіко вас було? фото будуть?

0

143

нас було 4 фотки умене нада щоб хтось залив бо в мене на компі немає інтернета

0

144

що в неділю робимо???

0

145

З Proff-ом домовились здзвонитися біля 11:00, подивитись на погоду, а там вже вирішити, що далі робити.
Якщо їхати то після 12, а може в час, приєднуйтесь  :)
Після 11 напишу, про що домовились.

0

146

Ок!!!:)

0

147

Руслан, в мене є твій номер, я подзвоню.
А так стандартно, зустрічаємось біля веломану.

0

148

ок!!!

0

149

планируем быть, если будет сухо. в 13:00 предпочтительнее, чем в 11:00 ;)

0

150

Ouroboros написал(а):

От тільки я думаю, чи хтось кудись поїхав. В Кам’янці сухо, а в Сурженцях дощ,
білля Слобідка Кульчієвецької сильна злива, здається навіть з градом.
Бо щось тарабанило по автобусу, до речі вертався рейсом який йшов з Китайгорода.

Улов нормальний, лишилось почистити. 

Отредактировано Ouroboros (Вчера 16:11:01)

Вітаю з гарним уловом!!!

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Покатушки выходного дня