Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Покатушки выходного дня


Покатушки выходного дня

Сообщений 151 страница 180 из 1000

151

Прокатались классно!!! Планував 64км, проїхав 44км, але хоч в Врублівцях побували, добре що не перечікували дощь, а їхали додому!!! Гарно втікли від дощу!!! Бажаю всім гарно покататися сьогодні!!!

Отредактировано Денис (2013-06-16 13:13:16)

0

152

Ну що? Погодка супер можна їхати ,на скільки збираємось?

0

153

Я так зрозумів на першу годину? Погода радує око  :cool:

0

154

Так прогноз хороший на сьогодні  :)

0

155

я би зараз рванув)

0

156

народ я вже на колесах:)))))

0

157

В 13:00, біля веломану.
Є два варіанти маршруту:
1. Жванець, міст Ісаківці, біля піонерського табору робимо привал.
2. Велика Слобода рів'єра,  ж.д. міст через Дністер.

0

158

Китайгород відпадає?

0

159

Я  тоже буду в 13-00

0

160

Спасибо всем за компанию.  Проехались нормально. Хорошая была шовковица. Был бы фонарик сейчас бы поехал перекусить. Отличная "кафешка" в Слободе. Как в Греции есть все. Но мало. Пива хватало на все село. Но вдруг приехали спортсмены и выпили всю бочку. Кстати продавщица спрашивала когда будем еще. Чтобы заказать пива побольше.

0

161

))))))

и да, кто не ел шелковицу - много потерял!

0

162

Приєднуюсь! Катушка вдалася! Відтепер міст в Слободі можна сміливо називати велосипедно-залізничним  :flag:

0

163

Хочеться хоч пару фоточок з вашої поїздки  :glasses:

0

164

Предлагаю проехаться до Мамалыги. Туда по основной дороге обратно можно воспользоваться паромом. Желающие в студию!

0

165

я за

0

166

Я поддерживаю, только там за 100 км выйдет))

0

167

Выходит приблизительно 140 км..

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xoghfngdxtcbiqol

И нужно хорошо проработать дорогу назад, чтобы не заблудиться в прифронтовой зоне  :D

0

168

Часть тех, кто согласен выезжает на весь маршрут. А часть сочувствующих может выйти навстречу. Договоримся куда. Можно даже в телефонном режиме согласовать. А 140 км в принципе терпимо. Во-первых не на скорость. Во-вторых выедем пораньше.

0

169

Кстати, если ехать через Хотин и возле сада, то можно сократить еще пару км.

0

170

140 км, по жаре, на МТБ с кантрийной резиной - я пас...

0

171

Proff написал(а):

140 км в принципе терпимо. Во-первых не на скорость. Во-вторых выедем пораньше.

Proff, підшукає собі компанію, хто наступного разу, поїде з ним на Велодень у Хмельницький :crazyfun:

Попереду нас чекає три дні вихідних. Вова я не проти маршруту на Мамалиги, але я  поки що не готовий провести 10 годин верхи на велосипеді.
Пропоную ще один варіант Кам’янець - Суржа- Рихта- Кудренці - Завалля.:idea:
Вірніше сказати, додатковий варіант на неділю. У Мамалигу можна буде поїхати в суботу, чи понеділок.
А в неділю, пропоную полюбуватись мальовничими краєвидами.
Виїхати в 9:00, в Кудринцях оглядаємо руїни замку - фотографуємось,
потім переміщаємось в Завалля, робимо привал, можливо хтось виявить бажання полазити по печері, це якщо спелеологи будуть в селі.
Інші загорають, купаються на  Збручі. Потім невеличке крос-кантрі по місцевості, по ходу течії Збруча
після цього повертаємось у Кам’янець.
У Суржі, звертаємо на озеро і робимо ще одну зупинку. Відпочинок на озері. Після цього повертаємось додому.
Назад з Завалля можна і альтернативну дорогу вибрати, через Жванець.
Але чим раніше виїдемо тим більше встигнемо  ;)

Отредактировано Ouroboros (2013-06-19 16:30:40)

0

172

Ouroboros написал(а):

Виїхати в 9:00

:angry:  :angry:  :angry:

0

173

Crazy_Nick написал(а):

Ouroboros написал(а):

    Виїхати в 9:00

:angry:  :angry:  :angry:

Для спання, є субота, та понеділок  ;) 
Тим більше, що сонце як раз на максимумі.
21 - літнє сонцестояння, пізніше поїдемо - спичемось у дорозі.

0

174

Тоді треба вибирати. Незнаю чи хватить натхнення побувати там і там за вихідні)
Можна продовжити маршрут до Кривче - там печера більш освоєна..

Отредактировано Ecojama (2013-06-19 16:46:04)

0

175

В суботу рвете когті на Мамалигу, а в неділю у спокійному темпі відпочиваєте.

В Кривче цікаво, але туди і назад, вийде теж більше сотні... я ж виходив з цих побажань:

zaYka написал(а):

Ноги все таки болят.. :(

Lapa написал(а):

Щось не таке затяжне, але гарне з більш  тривалішим перепочинком в гарному, тінистому, мальвничому місці де мона зарядитись чимось типу футбола, бадмінтона, підкріпитись, порелаксувати) ну й щоб достатньо прокататись...

Погодьтесь з дівчатами буде веселіше  :surprise:
І я за поступове нарощування дистанцій: 60:80:100:120...

0

176

Ouroboros написал(а):

І я за поступове нарощування дистанцій: 60:80:100:120

ты походу выбрал не тот тип велика. надо было брать шоссер или гибрид, а не мтб...
нецелевое использование велотехники - это как минимум нарушение техники безопасности )))

0

177

По ходу тут и дорог нет, одно лишь название. Поэтому в целях безопасности мтб в самый раз  :cool:
Офф. Пару лет назад один знакомый в Каменце, купил себе шоссейник.
Выехал в сторону Жванца, переехал Бегущую Лань, за мостом попал на мучку, в итоге – перлом ключицы, вставляли спицу.

0

178

Упал с велика это без опытность , сколько гасаю на шоссеру ниразу неупал.
Proff я уже готов с тобой ехать 140 км :-)

0

179

Ouroboros написал(а):

Proff написал(а):

    140 км в принципе терпимо. Во-первых не на скорость. Во-вторых выедем пораньше.

Proff, підшукає собі компанію, хто наступного разу, поїде з ним на Велодень у Хмельницький :crazyfun:

Попереду нас чекає три дні вихідних. Вова я не проти маршруту на Мамалиги, але я  поки що не готовий провести 10 годин верхи на велосипеді.
Пропоную ще один варіант Кам’янець - Суржа- Рихта- Кудренці - Завалля.:idea:
Вірніше сказати, додатковий варіант на неділю. У Мамалигу можна буде поїхати в суботу, чи понеділок.
А в неділю, пропоную полюбуватись мальовничими краєвидами.
Виїхати в 9:00, в Кудринцях оглядаємо руїни замку - фотографуємось,
потім переміщаємось в Завалля, робимо привал, можливо хтось виявить бажання полазити по печері, це якщо спелеологи будуть в селі.
Інші загорають, купаються на  Збручі. Потім невеличке крос-кантрі по місцевості, по ходу течії Збруча
після цього повертаємось у Кам’янець.
У Суржі, звертаємо на озеро і робимо ще одну зупинку. Відпочинок на озері. Після цього повертаємось додому.
Назад з Завалля можна і альтернативну дорогу вибрати, через Жванець.
Але чим раніше виїдемо тим більше встигнемо  ;)

Отредактировано Ouroboros (Сегодня 16:30:40)

Подпись автора

    FINIS UNIUS DIEI EST PRINCIPIUM ALTERIUS

Цікавий маршрут і ніби не дуже тривалий...))  :cool: я теж за неділю, бо в суботу не зможу... )
Дякую за те, що враховуєте наші побажання.. :jumping:

0

180

Народ та на який час, коли і куди ви їдете, бо я щось не розумію )))

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Покатушки выходного дня