Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Здесь и сейчас

Сообщений 211 страница 240 из 428

211

Тоді до вечора.

0

212

Гарно прокатались. Шкода що темніє швидко.

0

213

Агов народ хто де є? можемо катнути сьогодні не багато! Мікрорайон - Пудлівці - Ставки - Ліс - і ми в дома!!!! Або десь по Довжку по лісі побродити на Суржу на ті стави і на трасу додому! Тобто для тих хто планує в хмель - розминка!!!

0

214

я може))

0

215

кому на скільки виходить???

0

216

Хто хоче покататись по місту...???

0

217

ПРОСНИСЬ И ПОЙ ПРЕДЛАГАЮ ЗАВТРА КАТНУТИСЬ ПО МІСТУ , ХТО БАЖАЄ КАТНУТИ  ПЛЮСУЄМО САМИЙ ЕКСТРІМ )))  ТИХ КОГО ОЧКО ПІДЖИМАЄ МОЖЕТЕ НЕВІДПИСУВАТИСЬ )))

0

218

помогу оформить медстраховку. недорого

0

219

прям щас еду на базар и по делам.
надеюсь обойдется без страховки)

0

220

Crazy_Nick написал(а):

помогу оформить медстраховку. недорого

я без страховки гасаю )))

0

221

сраний дощ всьо спортив
тепер вже немає снігу (( ёпрст

0

222

Хто бажає катнутись поки сухенько і недуже холодно )) ?? ))

0

223

"Santa Bike"
Прийшов час перевірити, хто ще не закрив сезон  :rolleyes:
Отже є пропозиція, завтра, катнути групою по вулицям міста, приблизно так  :D
Santa in London

Santa Cycle

Велосипедизация Дедов Морозов 2013

Час збору 15:00-15:30, місце уточнюється  ;)
http://www.norco.com/news/wp-content/uploads/2012/12/Santa-Rampage-7214-posting.jpg

Хто за?

1. Ouroboros
2. Царь Всея Руси
3. Денис-Дима
4. ....

Отредактировано Ouroboros (2013-12-18 10:24:58)

0

224

Круто! В контактах сказали, что также подойдут или подъедут Руслан, Саша Шатровский, Андрей, Паша с фотиком, возможно Миша, и Владимир Кроль!!! Вообщем ожидаем до 10 человек! Я еще договорился за шапочки возле МакСмака есть на прокат костюмы у них их есть 9 шапочек, цена договорная, может и так удастся попросить!!!! И еще одна очень будет крутая фишка, если у всех будут шапочки и мигалки красные (задние фары) будет эффектно их включить и в колонне или так просто катить!!!!

0

225

Много букв  :tomato:

Діма, все ж таки ситуація складається не зовсім так як я собі це уявляв на початку.
Сама ідея, виникла ще восени, але було невідомо яка буде погода.
З погодою все добре, а от з костюмами проблема, я все ж таки сподівався що Кузема допоможе нам вирішити це питання.
Who is Кузема?
Трохи поясню ідею. Сама думка перевдягнутись в костюми новорічних персонажів і проїхатись вулицями міста зовсім не нова. І організувати такий заїзд ми могли би і власними силами, будь нас більше. Але на даному етапі, щоб ця подія, привернула до себе більше уваги, вирішив, що буде більше доцільно приєднатись до міського параду Дід морозів під час урочистого відкриття ялинки.
Як любить Паша ) Наша місія, наша візія.  :D
Навіщо нам це потрібно?! Просто кумедно, просто весело, іноді потрібно самим собі влаштовувати свято )) Другий мотив і це головна ідея, просто в черговий раз звернути увагу на велосипед як вид транспорту. А тому буде більш доцільно взяти участь у міському заході, чим проїхатись невеличкою групою в своє задоволення,  коли про цю поїздку ні хто і ні де не дізнається і не згадає.
А тому в черговий раз виникає питання з прапором та символікою.
Велосипед, велосипедом, але те що в місті існує місце для комунікації - велосипедний форум,  ніколи і ніхто не дізнається, поки не буде візуальної реклами,  зовнішньої ознаки, символів які об’єднують групу. Які засвідчують її існування.
Олена Кузема - Директор департаменту гуманітарної політики у міськвиконкомі. Саме вона надала нам різну сувенірну продукції яку згодом ми подарували нашим друзям з Хмельницького.
Тому була надія, що вона допоможе, знайти для нас, декілька костюмів Дідів морозів. Але нажаль не вийшло.
Ідея просто їхати в червоних шапочках, мені не зовсім до вподоби.
Костюм має бути костюмом, щоб люди звертали увагу. Щоб потім було можна розмістити фотографію в газеті.
Одним словом, сьогодні в 15:00, я буду чекати біля центральної пошти там де машина "Победа", на клумбі.
І вже на місті вирішимо як там воно буде, чи будемо ми приймати участь в параді чи ні.
В будь якому випадку є привід побачитись, а потім і проїхатись.

P.S. Сам захід починається в 15:30. А відкриття міської Ялинки в 16:00.
Всіх вітаю зі святом Святого Миколая  :)

Отредактировано Ouroboros (2013-12-19 09:15:21)

0

226

Сорри, задерживают на работе. буду в 15:30 :blush:

0

227

я ЗА давайте на вихідних )))
1. Ouroboros
2. Царь Всея Руси
3. Денис-Дима
4. Валентин

Отредактировано Валентин (2013-12-19 21:15:44)

0

228

Я вообще сегодня мог и не быть, так как надо было выручать в другом месте... и когда мене говорят сделайте то и то, и тут я смотрю на время, что уже 15-20 и понимаю, что там тоже уже ребята ждут и звонят... вчера еще договаривался хотя бы за шапочки, в дворе МасСМака, у них Деда костюм за 100 можно было взять, но это тоже не по карману... если было бы больше могли бы туда обратится, а так повезло мама помогла и сегодня в Сельпо взяла две шапочки!!! Ну так вот я побежал на площадь к вам, так и так бегу за велом, беру шапочки и к вам, но уже пришлось догонять к самой Ратуше!!!

Но можно отметить, кроме всех положительных моментов, на площади и фотографирования еще когда я вас догонял была целая колонна машин стояли в пробке ну и люди также шли к елке, так вот пришлось их демонстративно обгонять так что тут тоже есть эффект рекламы велосипеду, и еще один момент, когда уже ехал назад домой после елки, дети слышал говорили о вон Дед мороз поехал, понятно, что сначала хотелось так сделать, но мы старались поддержать как могли и в чем могли!!!

Потом я закину какие идеи я подкидывал Куземе насчет велосипедистов...

0

229

Понятно мы для Куземы не основные... может у нее сейчас все на ней, час пик, есть другие дела, чем искать нам костюмы... так что такое будем шить свои)))

0

230

{Потом я закину какие идеи я подкидывал Куземе насчет велосипедистов...{

Доброго Дня !!!)))

Пару ідей від мене (Дмитра Бойка)

- Встановити пам'ятники - велотуристу (можливо до Відкриття тур. сезону), студенту, оптимісту, квнщику, композицію "Квітка на камені"...

-  Організувати велопробіги до відкриття тур. сезону, Дня міста, Дня велосипедиста (26.05), На День Захисту Дітей, День Незалежності, День Фізичної культури та спорту, День без автомобілів (22.09), Закриття велосезону (кінець жовтня) - залучити чиновників, відомих людей, підприємців- пропагувати здоровий спосіб життя серед населення, берегти природу застосовуючи еко-транспорт

-  Провести чемпіонат із розгадування сканворду на біотехнологічну тематику - до Дня Біотехнологічного факультету (ПДАТУ) (поч. лютого)

- Збільшити проведення інтелектуально-розважальних ігор: чемпіонат з брейн-рингу серед шкіл, внз, (ігри і зараз проходять, щовівторка 18-30 МакСмак, але не на офіційному рівні і без патронатства), нові ігри для міста типу "Перший мільйон", "Найрозумніший", "Ерудит", "Монополія"; різноманітні тематичні "КВЕСТИ"

- Виступити спонсором або надати інформаційну підтримку проекту Фотовікторина "Хто знає де?", що проводить сайт "Вічний Кам'янець" (kampod.at.ua)

- Розробити проект "Машина часу - перенесення у Середні Віки" - коли життя міста на один день перетворюється у стародавню епоху,тобто, чим займались люди і які були порядки 600-500 років тому, із відворенням тих традицій, режимом тогочасного дня, коли їздять карети, усі одягнені у відповідний одяг, на площі якісь урочистості, чи показ як відбувалися звинувачення, покарання, по місту працюють майстри у цехах - гончарі, кравці, кушніри тощо, і кожен займається своєю справою, не помічаючи тих туристів та гостей, що прийшли відвідати це дійство, і жодного натяку на щось із сучасного (це так коротко двома словами)

- Сімейний фестиваль - влітку на мальовничий галявині, чи березі Дністра відпочинок із різноманітними конкурсами, - Спортивні естафети, розважальні забави, де приймає участь уся сім’я,  для інших змагання чи просто ігри із Пляжного волейболу, футболу, бадмінтону, фрісбі, підкідного дурня, покер викидаючи ігрові "кості", крокодил, показуха тощо

- Створити гру подібну до "Ключі від Форту Боярд" у фортеці та її околицях, щоб могли команди зі всієї України і не тільки змагатися за Кам’янецький Скарб!

- На міжнародний День Танцю (29.04) створити фестиваль, концерт, залучаючи усі танцювальні колективи, продемонструвати - такий собі своєрідний каталог танців, різні майстер-класи, конкурси; Окремо виділити певний день Мистецтву спортивно-бальних танців, не тільки на рівні шкіл, а й усього міста, з навчанням, всеукраїнськими турнірами; Організувати вечірку у стилі Латиноамериканських танців!!!

- Організувати лижний марафон у міському парку (січень-лютий, при сприятливій погоді)

- Створити міський симфонічний оркестр

- та Багато інших гарних світлих проектів, фестивалів, міських заходів, які і так вже непогано зарекомендовують себе у місті на високому рівні, завдяки ВАМ, дякуємо за це!!!!

P.S. Дякую Альоні Леонідівні за презентаційний матеріал про місто для велолюбителів з інших регіонів!!!!))))

Отредактировано Денис-Дима (2013-12-19 21:55:18)

0

231

что ты там говорил про снег узкие покрышки? Катай!
http://smayli.ru/data/smiles/sportsmen-177.gif

http://cs310528.vk.me/v310528434/72ff/x9_ee5DIFwc.jpg

Отредактировано Валентин (2013-12-19 23:31:33)

0

232

З вашого дозволу і я вставлю свої 5 коп, враховуючи мою теперішню "репутацію" на форумі, я думаю, гірше вже не стане  :D

Про пропаганду нашого руху і рекламу.
Пропагувати і рекламувати нема що. Це вже обговорювалось. Наш форум "мертвий". Концепції, ідей і уж тим паче задач у нас нема на даний момент. Відповідно і розробкою символік, сувенірки і подібним займатись смисла нема.

Про запити на допомогу.
Ніякий дурак не буде вам допомагати організовувати такий двіж, бо він не мае ніякої капіталізації. Безкоштовно, а уж тим паче за свій рахунок місцева влада не організуе двіж для малесенької купки людей. Всі такі заходи живуть на ентузіастах, не більше. Серйозні асоціації велосипедистів, як киевляни наприклад, мають свій фонд і свою "вагу" в місті, тому можуть щось організовувати і на щось впливати. Ми ж по суті в свому місті ніхто. Вот і розраховувати нам особливо нема на що в цьому плані.

0

233

Павел написал(а):

З вашого дозволу і я вставлю свої 5 коп, враховуючи мою теперішню "репутацію" на форумі, я думаю, гірше вже не стане  

Про пропаганду нашого руху і рекламу.
Пропагувати і рекламувати нема що. Це вже обговорювалось. Наш форум "мертвий". Концепції, ідей і уж тим паче задач у нас нема на даний момент. Відповідно і розробкою символік, сувенірки і подібним займатись смисла нема.

Про запити на допомогу.
Ніякий дурак не буде вам допомагати організовувати такий двіж, бо він не мае ніякої капіталізації. Безкоштовно, а уж тим паче за свій рахунок місцева влада не організуе двіж для малесенької купки людей. Всі такі заходи живуть на ентузіастах, не більше. Серйозні асоціації велосипедистів, як киевляни наприклад, мають свій фонд і свою "вагу" в місті, тому можуть щось організовувати і на щось впливати. Ми ж по суті в свому місті ніхто. Вот і розраховувати нам особливо нема на що в цьому плані.

питка не питка але треба попробувати  як шо так каждний раз казати тоді точно нічого недобємося

0

234

Сьогодні катнувся вечерком  по голольоду ))) то було шикарно

0

235

Народ Гоу КАТАТИ !!!! погодка норм дорога суха  і не зимно )))

0

236

І куди ти пропонуєш?

0

237

после обеда проехал по городу - -мокро((

0

238

Катал в парке. Влажно, но нормально.

0

239

как насчет проехаться? погода шепчет))
можно как вариант съездить на каток и сменить тему на чисто зимнюю )

0

240

сьогоді собі катнувся невеликим спрінтом )))від мого дому  до оринінського поворота і назад ))))

0