Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Тренировки

Сообщений 61 страница 90 из 116

61

А мамалига з бринзою після тренування буде?  ;)

0

62

57,1 км, загальна протяжність маршруту 114,2 км. Гарні краєвиди. GoogleMaps

0

63

Proff написал(а):

В суботу об'ємне тренування. Маршрут Камянець-Мамалига-Камянець. Старт 9:30 від мосту Лань, що біжить.

моща ))
я буду )))
думаю вспію втулочку поміняти )) і попробувати на ній катати ))

0

64

Правила на тренуванні:
-темп вище середнього.
-можна сидіти на колесі. Вихід на зміни дозволений. Зміни довільної тривалості (залежно від умов і підготовки).
-при сигналі ведучого "Погана дорога" збільшити дистанцію
-ривок "на ногах" на цій дистанції заборонено При проходженні крутих підйомів "на ногах" не виконувати різких бічних рухів.
-відрив в натяг дозволено.
-при перших двох розривах відставших очікують. При наступному, хто відстав тримає свій темп. На зворотньому шляху все одно зустрінемось.
-на проміжному пункті "Мамалига" зона харчування до 30хв.

0

65

блін в мене невиходить треба колесо нести в веломан
щоб переспіцували

0

66

Гарно потренувались. Спасибі, Саша, за компанію. Сам би так не їхав.

0

67

В неділю 8.06. На 9:30 тренування. Збір біля Веломана. Дистанція 100+. Темп вище середнього. План: вкатування до кінця Довжку старт звідти до Борщева. Там зона харчування і відпочинку до 1 години. Старт в зворотньому напрямку. Орієнтовний фініш о 16:00. Правила такі ж як і минулого разу. До двох випадань. (Відпочинок можна зробити на Нічлаві.)

0

68

буду )

0

69

Старт від Веломана через 5 хв. До Довжку темп повільний. Зі святом, хто святкує.

0

70

Тренування пройшло нормально. Температура за 35 дає більше ніж підйоми. А в поєднанні з підйомами це супер. В ліміт часу вклався. Їхав соло. Трохи важко в одному темпі без ривків, без змін. До речі дуже хороший микулинецький квас. В таку спеку кращого не придумаеш. Тільки треба його запивати мінеральною водою. Бо солодке дуже згущує кров. Пити треба кожні 15-20 хв по 50-100 мл. Добре якщо це буде мінералізована вода. Так можна підтримувати водно-сольовий баланс. І, звичайно, треба харчуватись. Печиво, банани. 100-150 гр кожні 40 хв, починаючи через годину після старту.

0

71

Proff написал(а):

Тренування пройшло нормально. Температура за 35 дає більше ніж підйоми. А в поєднанні з підйомами це супер. В ліміт часу вклався. Їхав соло. Трохи важко в одному темпі без ривків, без змін. До речі дуже хороший микулинецький квас. В таку спеку кращого не придумаеш. Тільки треба його запивати мінеральною водою. Бо солодке дуже згущує кров. Пити треба кожні 15-20 хв по 50-100 мл. Добре якщо це буде мінералізована вода. Так можна підтримувати водно-сольовий баланс. І, звичайно, треба харчуватись. Печиво, банани. 100-150 гр кожні 40 хв, починаючи через годину після старту.

міг би дати мені стартона я би з тобою поїхав але в мене реально вел поламався ((
сьогодні щей прокол був в Устя , пішкаросом ішов додому ,а тріщотка здохла теж

0

72

Пропоную провести велобревет.
Велобревет - спортивно-туристичний захід, покликаний дати можливість велолюбителям поспілкуватись і отримати задоволення від поїздки. Велобревети проводятся в таких містах як Суми, Львів, Харків, Кременчуг, Маріуполь, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса. Для популяризації нашого велоруху можна провести і в нас такий захід.
Згідно календарного плану, опублікованого раніше, в цю суботу буде проведено тренувальний бревет. Дистанція 200+. Заліковою вважатиметься класична  дистанція 200. Якщо в когось є пропозиції, будь-ласка.
Мета: популяризація велосипедного руху, розвідка траси для можливості внесення заходу в календар велобреветів України, перевірка своїх сил, підняття патріотичного духу.

0

73

Proff написал(а):

Пропоную провести велобревет.
Велобревет - спортивно-туристичний захід, покликаний дати можливість велолюбителям поспілкуватись і отримати задоволення від поїздки. Велобревети проводятся в таких містах як Суми, Львів, Харків, Кременчуг, Маріуполь, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса. Для популяризації нашого велоруху можна провести і в нас такий захід.
Згідно календарного плану, опублікованого раніше, в цю суботу буде проведено тренувальний бревет. Дистанція 200+. Заліковою вважатиметься класична  дистанція 200. Якщо в когось є пропозиції, будь-ласка.
Мета: популяризація велосипедного руху, розвідка траси для можливості внесення заходу в календар велобреветів України, перевірка своїх сил, підняття патріотичного духу.

на след місяць поїдеш зімною у Львів ?

0

74

круто, но бревет тут реально сможет поехать всего лишь 2-3 человека (не будем показывать пальцами)

0

75

http://boldarev.ru/wp-content/gallery/natasha_foto/dsc03294.jpg
Простая русская девушка Наталья. Она входит в число суперрандонеров. Суперрандонер - это человек, прошедший в одном сезоне 200, 300, 400 и 600 км. Выводы делайте сами.

0

76

а тут на 20-тому кілометрі ригають вже

0

77

Отже велобревет пройшов успішно. Всі пункти виконано. Ліміт часу дотримано. В Колиндянах зустрів групу велосипедистів з прапорами України та ОУН.

0

78

Сьогодні до речі день народження Ернесто Че Гевари. Окрім того, що він спротивлявся в багатьох країнах, будучи професійним революціонером, він ще любив спорт. Серед кінних прогулянок, гольфу, планеризму особливе місце займали велосипедні подорожі. Тому частково велобревет в честь Че. А в основному присвячується нашим молодим, гарним, спортивним мамам. Їх у нас в цьому сезоні дві. І я думаю, що їхній бревет довжиною в життя, набагато вимогливіший, приємніший і взагалі багатогранніший.

0

79

І трохи статистики. 200 км було пройдено за 7 годин 50 хвилин.

0

80

скільки ще в цій країні невикористаних внутрішніх резервів.
200 км  за 7 годин 50 хвилин, це ж скільки буде в кВт.годинах  ;)

0

81

неожиданна треніровка була супер )) Вовчик дякую))

0

82

Валентин, поздравляю с возвращением на два колеса!

0

83

Crazy_Nick написал(а):

Валентин, поздравляю с возвращением на два колеса!

дякую )) підтягуйся завтра на 19:30 до веломана )) буде вело пробег ))

0

84

аккумы поставил заряжаться. хочу приехать.

0

85

Crazy_Nick написал(а):

аккумы поставил заряжаться. хочу приехать.

аналогічно )) заряжаю свій акум )

0

86

Пропоную провести змагання.
25 жовтня 2014 року. Субота.
1. Мета заходу.
Популяризація здорового способу життя.
Популяризація велосипедного руху.
Активний відпочинок.
Зустріч однодумців.
2. Організаційні моменти.
До змагань допускаються учасники віком від 18 років.  Так як змагання проводитимуться на шосе.  Старт індивідуальний. Учасники стартують через 1 хвилину. Заборонено використовувати іншого учасника як лідера. За такі дії додаватиметься 30 секунд до показаного результату. За створення перешкод для інших учасників - дискваліфікація.
3. Технічні вимоги.
Загальна справність велосипеда. Обовязкова наявність і справність обох гальм.  Заборонене використання будь-яких аеродинамічних пристосувань і електроприводів.
4. Учасники.
Учасники розподіляються за таким принципом. 2 групи: 26 дюймів і 28 дюймів. в кожній групі по дві категорії. Хардтейли і софттейли та дорожні і шосейні велосипеди.
5. Маршрут.
Змагальна траса пролягає на підйомі, що зветься "Тещин язик". Старт за першим поворотом після містка. Фініш біля шашличних нагорі. Довжина маршруту близько 3 км. Середній градієнт ділянки 5%.
6. Примітка.
Буду радий якщо відгукнуться і ті, хто міг би бути хронометристом. Після змагань можна за бажання влаштувати пікнік. Поруч є ставок.
Чекаю пропозицій.

0

87

Не, такое мероприятие исключительно для шоссейников... да и не место на трассе проводить соревнование, движение там сильное и место слишком опасное.

0

88

Почему только для шоссейников? И почему опасно? Едем в гору. Скорость небольшая. Вот если спускаться вниз, тогда согласен, опасно. Плюс едем по одному. Недавно под Киевом проводилась похожая гонка. Дорогу не перекрывали. И все нормально.

0

89

потому, что мало ли какой мудак будет на машине сверху лететь на скорости? или снизу будет ехать и подрежет.

0

90

Froggen и wiseelf +1 дорога то там узкая, фуры когда летают очень стремно...

0