Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Первая сотня

Сообщений 31 страница 60 из 72

31

Андрій10:22:11
Завтра 27.02 ми проводимо першу зустріч Громадських активістів міста на 16-00 в актовому залі центральної бібліотеки.Якщо ви представляєте якусь ГО,або інтереси певної спільноти(студентство,велорух,самооборона,автомайдан і т.д.)або просто являєтесь не байдужою і активною людиною приходьте також.

0

32

На выходных (1-2 марта) кто будет катать? Разминка перед сотней. Давайте определимся в этом вопросе!

0

33

Сотню ехать - это восьмого или девятого числа? Если девятого и будет сухо, я поеду.

0

34

Олексій написал(а):

Сотню ехать - это восьмого или девятого числа? Если девятого и будет сухо, я поеду.

ні ми 8-го їдемо
і на другі числа невідкладаємо

0

35

Валік, не збивай людей. Буде дві сотні. Перша -восьмого. Друга - дев'ятого. Щоб ті хто може укатались. А хто хоче але зайнятий теж міг приєднатись.

0

36

Proff написал(а):

Валік, не збивай людей. Буде дві сотні. Перша -восьмого. Друга - дев'ятого. Щоб ті хто може укатались. А хто хоче але зайнятий теж міг приєднатись.

ооо так ще краще даже ))) поїду на дві )

0

37

привет,народ
я ше не знаю може катнц з вами..
просто восьмого може бути учоба.якшо не буде і буде погодка то катну з вами))

0

38

Сьогодні відкрив сезон  :flag: Але вимазався капець, треба зачекати шоб підсохло..

0

39

Ніужелі народ потянувся ,до велосипедів , це добре )))))

0

40

Залишився один день. Визначаємось з участю. Хто їде весь маршрут - варіант 1. Хто виїжджає назустріч - варіант 2. Погоду обіцяють гарну.

0

41

Я Їду остаточно 100км ))

Отредактировано Валентин (2014-03-06 22:25:52)

0

42

В мене є сумніви що за день болото підсохне, тим паче на завтра ворожать знову дощі..Я точно визначусь безпосередньо в суботу.

0

43

В связи с плохой погодой, я предлагаю перенести поездку. Болото месить я точно не поеду. Если до завтра всё высохнет (хоть я и сомневаюсь) тогда я за.

0

44

погода обещает бить хорошей и солнечной...но я чуть еще приболел так что увы,на следующий раз)а вам удачного пути
П.с. ни гвоздя,ни поломанного петуха)

0

45

Дорога сохне досить швидко. Найбільш складна ділянка в районі с.Смотрич. Спуск на гальмах, а на підйом, наврядчи хто вийде більше 12 км/год середня. Прогноз на суботу. Вітер 2-3 м/с (майже нічого) температура до +10. Куди вже краще?

Отже підсумок.
Субота 8 Березня.
Місце збору:     Веломан.
Час збору:    11:00-11:10  (до 10:20 остання реєстрація)
Маршрут: Веломан-Нігин-ст.Балин-с.Смотрич-с.Зарічанка-с.Жердя-пр.Грушевського
Учасники: Валентин, Proff

0

46

http://s8.uploads.ru/t/avtc2.jpg

0

47

Я сьогодні пас, хоча погодка дійсно весняна. А як на рахунок неділі? По ідеї сонце підсушить трохи грязюку..

0

48

Реєстацію завершено.

0

49

Всім привіт! Я нарешті зремонтувався, вже й виїхав сьогодні в місто. Завтра як, дасть Бог будуть всі живі здорові, то куда і в скільки?

0

50

Саня написал(а):

Всім привіт! Я нарешті зремонтувався, вже й виїхав сьогодні в місто. Завтра як, дасть Бог будуть всі живі здорові, то куда і в скільки?

завтра плануємо ,в Ярмолинці

0

51

Було класно )) катнулись супер у бистрому темпі ))

0

52

Пробіг завершено. Всі здорові. Почуваються нормально. Трохи статистики. Часу витрачено на весь пробіг 5 годин. Дистанція 100 км.
Цікавий факт. Маршрут умовно ділиться на два кола. Тому трохи нагадує цифру 8. Довжина більшого кола більша майже в 8 разів. Всім дякую. Всі вільні до наступного пробігу.

0

53

Если погода не изменится, завтра можно катнуть. Сбор на 11-00 возле веломана ?

0

54

ges1981 написал(а):

Если погода не изменится, завтра можно катнуть. Сбор на 11-00 возле веломана ?

ранком хібащо , на ярмолинці)) на 08:00 собираємось на головній трасі,на хмельницький  там перехрестя

0

55

Зачем в 8-00 ???? нам что дня не хватит?

0

56

ges1981 написал(а):

Зачем в 8-00 ???? нам что дня не хватит?

бо там Вовку будуть чекати
так що сори

0

57

Пропоную завтра на 11-ту годину біля Веломану, напрямок, відстань і темп визначимо на місці!

Отредактировано Ecojama (2014-03-08 21:33:18)

0

58

поеду, если   впишусь до 16-00...... просто намечено мероприятие на вечер.....

0

59

Там була така розмова, що, якщо хтось відсиджувався всю зиму на дивані, то це мене касається! :blush: , так що десь далеко точно, мабуть не витягну. Постараюсь на 11 бути, а там буде видно.

0

60

на 11-00 буду возле веломана 100 %. Маршрут определим на месте.

0