Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Їдемо купатись на Дністер!!!


Їдемо купатись на Дністер!!!

Сообщений 31 страница 54 из 54

31

Царь Всея Руси написал(а):

Предлагаю завтра прокатиться на  водопад в Рипенцы
Проезд через Кадыевцы в сторону Рипенец.
по Гуглю примерно 13-14 км,но один подъемчик неслабый )) можно в прогулочном темпе доехать за час. Снимок прилагается.http://se.uploads.ru/t/05TB9.jpg

Я был там в пр году. Понравилось. Можно и искупаться и полежать под струей воды.
Есть возможность и костерчик  и пожарить кое что. Старт не раньше 12, чтоб выспаться и пр.

Возможные неудобства
- может быть народу местного много (или немного) - ведь суббота.
   и еще  там мало  деревьев и тени.

Подпись автора

    -
    Хрен, положенный на мнение окружающих,
    гарантирует спокойную и счастливую жизнь!
    -

Водоспад в Ріпенцях
http://kampot.org.ua/imag/kamenec/dnister/ripenci_2.jpg
http://kampot.org.ua/imag/kamenec/dnister/ripenci_3.jpg
http://kampot.org.ua/imag/kamenec/dnister/ripenci_4.jpg
http://kampot.org.ua/imag/kamenec/dnister/ripenci_1.jpg

Кам'янчани, що полюбляють купатись в Дністрі  після закінчення дощів опинились в патовій ситуації. Вода в Дністрі стала каламутною, пляжі розмило чи замулило. Всі кинулись шукати чисту водичку.  така таки є за 20 км від Кам'янця-Подільського.
Виявляється є дуже красиве місце на річці Жванчик в селі Ріпенці.
В селі є ставок, але не сам ставок красивий та привабливий, а маленький водоспад біля дамби...

Доїхати до Ріпенців з Кам'янця можна через Голосків або Довжок (дивись на карті)

Відстань від базару, через Старе місто, Довжок та до Ставка рівно 20км.

Звернувши з траси потрібно проїхати по польовій дорозі 6 км.  В двох місцях дорога дуже розбита з глибокими ямами, так, що паняночкам прийдеться вийти. Део та дев'ятки пройдуть вільно,  а вже щось нижче може сісти на пузо.

Хто на Водоспад? 16,9 км. в одну сторону

Отредактировано mcreator (2014-08-01 22:49:29)

0

32

mcreator написал(а):

Хто на Водоспад? 16,9 км. в одну сторону

Коли виїзд???

0

33

Андрій написал(а):

Коли виїзд???

Є пропозиція зібратись на 10 біля веломана, поки сонце не пече.
1. Ecojama
2. Mcreator
3. ...

0

34

Є пропозиція зібратись на 10 біля веломана, поки сонце не пече.
1. Ecojama
2. Mcreator
3. Андрій
4. ...

0

35

Мы никого, ни к чему не заставляем. Предлагаемый отдых будет проводиться у воды ( с такой местностью где будут ступеньки в воду ( а такое место есть)) вопрос с холодным пивом тож решаемый, всё очень просто и ничего на себе везти не надо, а просто напросто, как по "старинке" зашлёться гонец или 2 в ближайший маг и купит всё необходимое. С собой нужно будет взять только снаряжения для ремонта и комфортного отдыха ( желательно что бы у каждого была как минимум запаска) Выезд будет производиться в 9:00 3.08.2014 место встречи "зажигалка"(парк танкистов)

0

36

Ростислав написал(а):

Выезд будет производиться в 9:00 3.08.2014 место встречи "зажигалка"(парк танкистов)

Так вже ніби домовились на 10.00 біля Веломана, для чого все міняти???

Отредактировано Андрій (2014-08-02 00:08:34)

0

37

Андрей, на 9 потому что нужно пораньше что бы было комфортно ехать не по жаре, а возле зажигалки потому что это совсем другая покатушка и мы не едим в Ксению.

0

38

Ростислав написал(а):

Андрей, на 9 потому что нужно пораньше что бы было комфортно ехать не по жаре, а возле зажигалки потому что это совсем другая покатушка и мы не едим в Ксению.

То повідай нас де то місце куди ти пропонуєш, може всім сподобається і туди гайнемо!

0

39

То место находиться на большой слободе, названия села к сожалению сейчас сказать затрудняюсь.

0

40

Тьфу пізно спохватився хотів тоже в ріпинці а тільки що побачив шкода*(

0

41

Можно вдогонку)
можно со мной.
Я поеду попозже в 12.

0

42

Добро кажи де і в скільки я підїду)

0

43

оставь в личке телефон
я  в 12 позвоню

0

44

ок
Я маякнул

0

45

Записал) жду)

0

46

"Ксенія - водні процедури у водах Дністра"
    Збір Неділя, 10.00, веломан.
    1. Андрій
    2. Beeline
    3. Ouroboros
    4. mcreator
    5. zaYka?
    6. Оля
    7. ˜ ° ღ~БРюНﻉТ]{А~ღ ° ˜
    8. Саня +
    9.

0

47

Да, можливо ще зі мною 2 чоловічка буде, Міша (він з нами до кібітки їздив) і Сергій.

0

48

Хлопці та дівчата я пропуную завтра поїхати не до Ксенії а в РІпинці де ми сьогодні були тут дуже було класно і людей майже немає. І є де посидіти і їхати не далеко.

0

49

Beeline написал(а):

Хлопці та дівчата я пропуную завтра поїхати не до Ксенії а в РІпинці де ми сьогодні були тут дуже було класно і людей майже немає. І є де посидіти і їхати не далеко.

Нє, раз вже настроїлись, людей підбили то вже треба їхати. Ріпенці нікуди не дінуться, поїдемо іншим разом!

0

50

Один день не зайшов і щось  загубив послідовність, то хто і куди завтра збирається?
Хто на дев’ять , хто на десять?  :dontknow:
Одним словом як і домовлялись, я буда на десять біля веломана.

0

51

Ouroboros написал(а):

Один день не зайшов і щось  загубив послідовність, то хто і куди завтра збирається?
Хто на дев’ять , хто на десять?  
Одним словом як і домовлялись, я буда на десять біля веломана.

Всі хто мав на 10, їдуть на 10! Все ОК!!!

0

52

Всім дякую за покатуху, відпочили просто суперово!!!

0

53

Дійсно було дуже класно!)   :cool:
на Ріпинці теж треба з"їздити :jumping:

0

54

частішеб так збиратися:) всім спасибі суперськи відпочили!!!

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Катушки » Їдемо купатись на Дністер!!!