Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Тренировки

Сообщений 91 страница 116 из 116

91

Proff написал(а):

Пропоную провести змагання.
25 жовтня 2014 року. Субота.
1. Мета заходу.
Популяризація здорового способу життя.
Популяризація велосипедного руху.
Активний відпочинок.
Зустріч однодумців.
2. Організаційні моменти.
До змагань допускаються учасники віком від 18 років.  Так як змагання проводитимуться на шосе.  Старт індивідуальний. Учасники стартують через 1 хвилину. Заборонено використовувати іншого учасника як лідера. За такі дії додаватиметься 30 секунд до показаного результату. За створення перешкод для інших учасників - дискваліфікація.
3. Технічні вимоги.
Загальна справність велосипеда. Обовязкова наявність і справність обох гальм.  Заборонене використання будь-яких аеродинамічних пристосувань і електроприводів.
4. Учасники.
Учасники розподіляються за таким принципом. 2 групи: 26 дюймів і 28 дюймів. в кожній групі по дві категорії. Хардтейли і софттейли та дорожні і шосейні велосипеди.
5. Маршрут.
Змагальна траса пролягає на підйомі, що зветься "Тещин язик". Старт за першим поворотом після містка. Фініш біля шашличних нагорі. Довжина маршруту близько 3 км. Середній градієнт ділянки 5%.
6. Примітка.
Буду радий якщо відгукнуться і ті, хто міг би бути хронометристом. Після змагань можна за бажання влаштувати пікнік. Поруч є ставок.
Чекаю пропозицій.

я буду приймати участь ))

0

92

погодка не ахтить((((  буде дуже зимно
http://pogoda.yandex.ua/kamenec-podolskij/details

0

93

Головне, щоб не було ожеледі.

0

94

Proff написал(а):

Головне, щоб не було ожеледі.

ну да ато тобі під горку з дріфтом будемо їхати )

0

95

Proff написал(а):

Головне, щоб не було ожеледі.

так на скільки годин збираємось там ?

0

96

С первым снегом, товарищи спортсмены!  :D

0

97

Только не подумайте, что я злорадствую. Еще не помню такого ранего снега,
и расчитываю на то, что еще потеплеет и мы даже куда-нибудь,
все вместе катнем на природу.  :cool:

0

98

а какие проблемы?
я в прошлом и позапрошлом  году всю зиму ездил на работу на веле.
...а этот снежок как раз протестировать злую резину ))

Отредактировано Царь Всея Руси (2014-10-24 13:59:17)

0

99

Конечно катнем. Можно вспомнить Джиро прошлого года, когда перевалы были укрыты туманом и снегом.

0

100

так трена завтра будет или нет7

0

101

ges1981 написал(а):

так трена завтра будет или нет7

я приїду мені якось пофіг)))

0

102

Завтра мы с Андреем едем катать кто с нами?

0

103

ges1981 написал(а):

Завтра мы с Андреем едем катать кто с нами?

тут тема треніровок а не обичних покатух !

0

104

В суботу тренування.  Темп високий. Дистанція залежно від погоди. Не більше 2 годин. Хто має бажання приєднуйтесь.

0

105

Proff написал(а):

В суботу тренування.  Темп високий. Дистанція залежно від погоди. Не більше 2 годин. Хто має бажання приєднуйтесь.

буду )) на скільки годин і де зустрічаємось ?

0

106

Орієнтовно на 11,00. На перехресті Північної і Проспекта.

0

107

Proff написал(а):

Орієнтовно на 11,00. На перехресті Північної і Проспекта.

окай ))

0

108

треніровочка була сама ахуєнна )) в мене аж всі шмотки мокрі ))можна видушувати отлічно по тренелись Вовчик )))

0

109

Молодець. Добре тримався. Наступної суботи поїдемо обєм. Готуємось. Хто бажає і відчуває сили приєднуйтесь. Дистанція близько 100 км. Обіцяють теплу суху погоду. Помилуємось осінніми краєвидами.

0

110

Proff написал(а):

Молодець. Добре тримався. Наступної суботи поїдемо обєм. Готуємось. Хто бажає і відчуває сили приєднуйтесь. Дистанція близько 100 км. Обіцяють теплу суху погоду. Помилуємось осінніми краєвидами.

))) дяк стараюся

0

111

Отже завтра старт. Збір 10:30 на перехресті Північної і проспекту. Ліміт часу 4,5 години. Температура +10+14. До Зарічанки обіцяють попутно боковий вітер. Завершення дистанції проти вітру. Враховуйте, налаштовуйтесь і поїхали.

0

112

Proff написал(а):

Отже завтра старт. Збір 10:30 на перехресті Північної і проспекту. Ліміт часу 4,5 години. Температура +10+14. До Зарічанки обіцяють попутно боковий вітер. Завершення дистанції проти вітру. Враховуйте, налаштовуйтесь і поїхали.

готовий ))

0

113

тепер неготовий мені прийдеця міняти повністью фреймсет )) убив сьогодні вілку тількищо ))
так що пас цей сезон закритий

0

114

Швидко ти справляєшся. Дуже шкода.

0

115

Хорошо что не за 100км от города на вашей тренеровке. иначе долго бы вы домой катили. Вовка ты завтра с нами едешь?

0

116

Proff написал(а):

Швидко ти справляєшся. Дуже шкода.

та буває

0