Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вело-проекти...

Сообщений 31 страница 60 из 73

31

http://png-3.findicons.com/files/icons/566/isimple_system/128/bt_attention.png
Тільки що надійшла інформація від організаторів,
Дивогонку перенесли на наступну неділю

8 червня 17:00

0

32

Спробую з Яною прийти) шлем обовязково мати?

0

33

Думаю що ні, на попередніх змаганнях шоломи видавали.

0

34

не знайшов куди запостити, пощу тут
http://cs540105.vk.me/v540105138/207d1/g3ZKTQeRuEQ.jpg

0

35

Дівчата в неділю буде дитяча гонка. Пропоную перед гонкою провести дівочий велопробіг. Це можна зробити за годину до Дивогонки в парку.

0

36

Велопроект висвітлений журналістами газети КЛЮЧ за 6 червня! Йде голосування на сайті КЛЮЧА!!!!

0

37

Треба розміщати посилання і трохи більше інформації. Який велопроект, що для нього треба і т.д.  Тоді хтось зайде і проголосує "ЗА".

0

38

Діма, щось не побачив я у них на сайти ні якого голосування  :dontknow:

0

39

Я ж про це і писав. Або ще не розмістили або Діма щось не так нам повідомив. Давай, Діма, уточнюй.

0

40

На сайті Кам’янець-Подільської міської ради реалізували нову можливість - "Кам’янецька петиція”.

Пети́ція (лат. petitio) — індивідуальна або колективна вимога, звернення, пропозиція, скарга,
прохання, клопотання, яка подається у органи державної влади у письмовій формі.

Під час презентації, право створити першу петицію було надано журналістам.
Питання, яке представники засобів масової інформації представили для голосування – облаштування велодоріжок в місті.
http://petition.k-p.gov.ua/petition/vel … -m-sta.php

до Кам'янець-Подільської
міської ради
Міському голові
Сімашкевичу М.Є.
Велодоріжки міста

В місті 120 км. доріг але не має жодної велосипедної доріжки. На наших очах велосипедний рух розвивається і все частіше можна бачити на вулицях міста як на свій розсуд пересуваються по вулицях, тротуарах, пішохідних переходах кам'янчани та туристи на спортивних велосипедах. Тому реально назріла потреба створення окремої інфраструктури як для тих хто обрав для себе метод  пересування велосипед так і тих хто не збирається "давити на педалі".
зважаючи, що в цьому році в центрі міста проводять капітальний ремонт  вулиці І.Огієнко ( від вул.Д.Галицького до вул.князів Коратовичів) пропоную поряд з дорожнім полотном влаштувати поряд з дорогою першу  окрему велосипедну доріжку. Ширина- 1,5м., колір- зелений. Велодоріжки зеленого кольору максимально влаштувати по всьому місту. Прошу кам'янчан підтримати цю петицію. Ваша підтримка стане сигналом для міської ради розробки та фінансування народного  велосипедного проекту.

Для того, щоб петицію розглянули депутати на сесії міської ради, вона повинна набрати упродовж  100 днів п’ятсот підписів кам’янчан.

Кому як не нам підтримати. :cool:

Отредактировано Ouroboros (2014-06-25 08:51:16)

0

41

Киньте ссылку где голосовать  за дорожки.

0

42

http://petition.k-p.gov.ua/petition/vel … -m-sta.php
ось посилання, тільки та сторінка якось не стабільно працює!

0

43

І якось повільно просувається процес збирання підписів. :flag:

За 72 дні 83 чоловіки, а потім знову будуть ображатись, як тут в цій країні все погано :(
http://se.uploads.ru/t/iFxy7.jpg

0

44

В этом городе 50% пенсионеров, которые даже про компы не слышали. Еще 25% кроме как посмотреть фильм больше ничего в интеренете не могут. Еще 20% даже не слышали про такой сайт. Из остальных 5%, которые и слышали и могут, половине влом регистрироваться на каком-то лагающем говне(а сайт нереально лагает), к тому же оставлять там свои контактные данные.
Кому еще странно, что там нет подписей?

Отредактировано wiseelf (2014-08-05 12:11:25)

0

45

83 человека - это меньше 0,01%
т.е. 99,9% пока их лично не коснется, привыкли жить в жопе. Потому что лень, потому что правительство, потому дороги, ...
Регистрация у меня заняла 2 минуты, и никаких проблем не возникало.

0

46

В самой регистрации проблем нет. Проблема в том, что лагает сайт и в том, что при регистрации требуют слишком много личных данных.

0

47

А что кому-то должно быть страшно, что его найдут, и нашлепают по попке за то что он имел смелость что-то потребовать.
Личные данные для того и нужны, чтобы это было реальным желанием, реальных людей.

0

48

не страшно. Страшно будет, когда это лагающее говно взломают и все данные попадут в руки злоумышленников. Отжать номер телефона очень просто, между прочим ;) А с отжатым номером телефона уже можно натворить неплохих делов.

0

49

Насмешил, личных данных на кажого в открытом доступе бери не хочу, простой пример социальные сети.
И там значительно больше чем номер телефона.

0

50

wiseelf написал(а):

не страшно. Страшно будет, когда это лагающее говно взломают и все данные попадут в руки злоумышленников. Отжать номер телефона очень просто, между прочим ;) А с отжатым номером телефона уже можно натворить неплохих делов.

Особисті дані одержати дуже просто. Є багато різних баз (наприклад податкова), за могорич у потрібних людей можна дізнатись все, що необхідно(з документальних даних) і доповнити вконтактом.
Так що "лагает" і "личньіе данньіе" на відмазку не тягне, щоб не підписати петицію... 
Підтримую фразу

т.е. 99,9% пока их лично не коснется, привыкли жить в жопе. Потому что лень, потому что правительство, потому дороги, ...

Отредактировано mcreator (2014-08-06 11:47:37)

0

51

Отредактировано Андрій (2014-08-05 20:24:27)

0

52

Миша, чтобы победить дракона, нужно в первую очередь победить его в себе, а не прятаться. 
Что это за страх? Страх перед чем, страх в том чтобы потребовать лучшее.
Не имеет разницы, будем ли мы требовать создание отдельной инфраструктуры
для велосипедистов или чистую воду в кранах, ремонт садика или новую школу.
Суть в одном, каждый имеет законное право, требовать жить лучше.
Требовать, как налогоплательщик, как гражданин.
Не делать этого, значит содействовать, быть соучастником.
И прячься не прячься, зло все равно найдет тебя.

0

53

Особисті дані одержати дуже просто. Є багато різних баз (наприклад податкова), за могорич у потрібних людей можна дізнатись все, що необхідно(з документальних даних) і доповнити вконтактом.
Так що "лагает" і "личньіе данньіе" не катить...

Так и я о том же. Зачем лишний раз давать личные данные? Может при регистрации надо было сразу номер и серию паспорта написать? :)
А сайт таки ужасно лагает, как не крути ;)

0

54

Не правильно трактували мої попередні слова, трішки поправив, думаю буде ясніша моя точка зору

0

55

Ouroboros написал(а):

І якось повільно просувається процес збирання підписів. 

За 72 дні 83 чоловіки, а потім знову будуть ображатись, як тут в цій країні все погано

сайт дійсно глючить...я підписатись не змогла- мені завжди видавало, що в мене невірна адреса електронної почти(( хоч все введено було вірно

0

56

а на якому сайті поштова скринька, в мене gmail, проблем не було.  :dontknow:

0

57

В мене теж мило на гмейлі

0

58

Щойно побачив новонароджений кам'янецький велосипедний паблік у ВК "Велосипедний клуб Кам'янець-Подільський", підтримаємо його своєю присутністю!!!!

Отредактировано Андрій (2014-08-15 11:44:44)

0

59

Андрій написал(а):

Велосипедний клуб Кам'янець-Подільський

ти про цей? http://vk.com/public75617514

0

60

подписался

0