Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Болталка » В Україні запровадять збір для велосипедистів


В Україні запровадять збір для велосипедистів

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

В Україні хочуть запровадити дорожній збір для велосипедистів. Таку можливість зараз розглядає об’єднана комісія УкрАвтоДору та ДАІ.

Наразі спеціалісти вивчають механізми можливого обліку велосипедів та їх власників.
- Велосипедисти, як і решта учасників дорожнього руху, в рівній мірі користуються дорожньою інфраструктурою, а отже повинні сплачувати податок для підтримання її у належному стані – пояснив позицію комісії голова.

На сьогоднішній день ситуація з дорогами в Україні є доволі складною, а кількість велосипедистів постійно зростає, адже у багатьох містах влада зайнялась активним будівництвом вело-мереж. На думку спеціалістів, велосипедисти мають так само сплачувати податки на одному рівні з власниками автомобільних засобів, щоб уникнути дискримінації.

Нововведення планують запровадити восени, наразі ж робоча група працює над створенням тарифних зон та спеціального посвідчення велосипедиста, яке буде необхідним для керування двоколісним транспортом. На думку експертів дане нововведення збільшить доходи дорожніх підприємств, що в подальшому відобразиться на покращеній дорожній інфраструктурі та безпеці руху

отсюда: http://reportazhyst.com/v-ukrajini-zapr … ypedystiv/

0

2

Согласен с комментариями внизу статьи, особенно с последним :

Рінат Кадєєв
ну если велосипедисты пользуются дорожным покрытием - то и пешеходы тоже!!!
давайте теперь введем сбор с пешеходов и по-вручаем им удостоверение, разрешающее пешие прогулки ))))))

Игорь Плыва
после принятия такого глупого постановления у этого Євгена Вовчікоса, УкрАвтоДору та ДАІ будут серьёзные проблемы от всех велосипедистов Украины.

:angry:
Євген Вовчікос, мабуть забув - Киллеры Аксельрода перемещались на велосипедах!!!

Отредактировано Ouroboros (2013-06-19 19:11:39)

0

3

да-да, а то ходят как хотят, по сторонам не смотрят, перестраиваются без указания рукой, создают пробки (особенно на рынке) И ЗАНИМАЮТ ПАНДУСЫ совершенно необоснованно!

0

4

Я думаю що цей законопроект пролетить як фанера над парижем )))

0

5

Я скоріше плюну їм миж очі чим буду платити податки жирній туші яка сидить на стулі і незнає до чого докопатись

0

6

підтримую +1

0

7

я бы заплатил пару гривен а может и больше, если бы ВЕЗДЕ были велодорожки, но это в нашей Незалёжной утопия :D

0

8

народ ну так мало нашим "дядям"....от і жерти нада, з нас хотять!!!!

0

9

По морді їм насосом а не гроші!

0

10

...вздьорнути на запасці:))))))

0

11

Crazy_Nick написал(а):

отсюда: http://reportazhyst.com/v-ukrajini-zapr … ypedystiv/

Сайт “Репортажист” – гумористичний сайт вигаданих новин. Усі опубліковані на сайті новини вигадані їх авторами. Збіг з реальними людьми, подіями чи організаціями випадковий. Не допускається посилання на сайт, як на достовірне джерело інформації.

“Репортажист” не є засобом масової інформації і не знаходиться у доменній зоні України, тому українське законодавство на нього не поширюється.

Якщо, ви вважаєте, що якась із публікацій ображає вас чи інших осіб, або порушує чиїсь права, будь-ласка, повідомте нас на адресу: info@reportazhyst.com

Редакція сайту “Репортажист” не поділяє думку авторів статей і готова здати їх при першій же нагоді.

:rofl:  :rofl:  :flag:
все жестко повелись!

0

12

Не все!!! Сказочникам привет!!!

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Болталка » В Україні запровадять збір для велосипедистів