Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Болталка » широка страна моя родная!


широка страна моя родная!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Сумчанин пересек Украину с востока на запад на велосипеде за 109 часов, установив тем самым новый рекорд Украины.

Кальченко начал свое путешествие 24 июня на границе с Россией в Луганской области и через 109 часов 9 мин он был в г.Чоп Закарпатской области на границе с Венгрией. Общая дистанция маршрута велосипедиста составила 1810 км. Время в пути составило 69 часов, остальное время мужчина потратил на сон и питание. В пути за рекордсменом следили представители Национального реестра рекордов Украины.

Сам новоиспеченный рекордсмен не является профессиональным спортсменом. По специальности Кальченко зубной техник, в данное время мужчина работает котельщиком на Сумском НПО имени Фрунзе. У Кальченко уже есть несколько спортивных побед. Он дважды побеждал в суточном марафоне Боярка 24, получил второе место в Броварских дюнах и Ночном марафоне, и пересек расстояние в 800 км из Сум в Симферополь за 36 часов.

0

2

Crazy_Nick написал(а):

1810 км. Время в пути составило 69 часов

средняя скорость - 26 км/ч.
по нашим дорогам...
круто!

0

3

Справжній інтузіаст!  справді круто.

Наша українка аматорка-велосипедистка перемогла в  марафоні "24 години Лігурії" детальніше  ТУТ

0

4

Lapa написал(а):

Справжній інтузіаст!  справді круто.

Наша українка аматорка-велосипедистка перемогла в  марафоні "24 години Лігурії" детальніше  ТУТ

Українка молодець!! Справжня фанатка.. :jumping:

0

5

Знай наших!!!
А ну, кто там у нас вконтактах? Это я не в смысле педалей  :D
Может кто-то пригласит к нам на форум, этого человека  - Андрій Гажук
(Кам'янець-Подільський) :cool:
Супер крут.
Фотографії на стіні Андрія

ВЕЛОПОХІД ПО УКРАЇНІ.
Привіт, усім. Я вирішив здійснити велопохід по Україні. Усі бажаючі взяти участь пишіть.
Маршрут проходить відносно по всьому периметру України. Протяжність приблизно 5200 км з них 90% асфальтовими дорогами. Час здійснення липень, серпень 2013 року. У маршрут входять відвідини різних цікавих місць, музеїв, замків і фортець, зходження на гору Роман-Кош і Говерлу і т.д. Щоб подолати відстань у 5 тис. км необхідна хороша фізична форма так як кожен день доведеться їхати по 100 км.

Маршрут велопоходу.
Кам.-Под. - Дунаївці - Нова Ушиця - Муровані Курилівці - Шаргород - Немирів - Гайсин - Умань - с. Жовтень - Одеса - с. Маяки (Ця ділянка трохи стриманий так як проходить через Молдавську кордон 6 км. Над тим щоб тудою їхати я думаю.) - Арциз - Болград - с. Орлівка - Ізмаїл - Кілія - ​​с. Приморське - по косі оз. Сасик - с. Лиман - с. Вишневе - с. Жовтий Яр - с. Курортне - Затока - Одеса - Південний - Миколаїв - Херсон - Армянськ - Красноперекопськ - Сімферополь - Бахчисарай - Севастополь - с. Орлине - с. Глибинки - Ялта - (Підйом на г. Роман-Кош.) - Судак - Феодосія - с. Батальне - по косі Арабатська стрілка - Генічеськ - Мелітополь - Приморськ - Бердянськ - Маріуполь - Донецьк - Луганськ - Старобільськ - Сватове - Куп'янськ - Харків - Богодухів - Охтирка - Суми - Конотоп - Батурин - з. Шаповалівка - Сосниця - Чернігів - Київ - Коростень - Сарни - Ковель - Володимир-Волинський - Нововолинськ - Червоноград - Львів - с.Пісочна - Дрогобич - Трускавець - Борислав - Турка - Великий Березний - Ужгород - Мукачево - Свалява - с. Довге - с. Липча - Міжгір'я - Дубове - с.Кобилецька Поляна - Рахів - Ясіня - с. Кремені - Ворохта - (Підйом на г. Говерла) - Верховина - Косів - Вижниця - Чернівці - Хотин - Кам.-Под.

http://cs411717.vk.me/v411717764/a0e9/9mnNmDHi-v8.jpg
І він таки, його здолав. :cool:
http://cs419817.vk.me/v419817764/92aa/DXKxbLSKLSI.jpg

0

6

Хлопець -Молодець!!) Запросила)

0

7

Пізнати Україну: понад 2200 км за три тижні на велосипеді

Святослав Лазор – студент, який живе справді повним життям. Він займається спортом, подорожує, грає на акордеоні, гітарі та фортепіано, проводить екскурсії Львовом. А минулого року Святослав став наймолодшим українцем, який проїхав на велосипеді 2200 кілометрів, перетнувши Україну із крайньої західної точки до крайньої східної точки.
...
– Які висновки ти зробив для себе в результаті велотуру?

Для мене основна мета поїздки – це пізнати Україну такою, якою вона є. Можна було поїхати київською трасою (близько 1600 км, замість 2200) за 8-9 днів, але суті така подорож не мала б. Тому я спеціально обрав шлях, що пролягав через невеликі містечка та села, щоб якомога більше поспілкуватися з людьми. У результаті я зробив висновок, що незалежно від того, захід це чи схід – хороші і гостинні люди є скрізь. І не має значення, де ти живеш і якою мовою спілкуєшся, – Україна у нас одна. Краще взагалі не дивитись телевізор, а самому подорожувати й відкривати для себе світ.

Повний текст інтерв'ю тут - Galnet.
http://galnet.org/wp-content/uploads/2013/05/y_0e5450ab.jpg

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Болталка » широка страна моя родная!