Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Здоровье » Вєлоаптечка. Що купити, щоб в дорозі почуватись безпечно.


Вєлоаптечка. Що купити, щоб в дорозі почуватись безпечно.

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Назва                                    Кількість                          Застосування
Градусник (краще електронний) 1     Для вимірювання t тіла при травмах, простудних захворюваннях, отруєннях та ін.
Англійська булавка                         1     Для фіксації пов'язок, усунення заноз
Лейкопластир котушковий      1 уп.     Для фіксації пов'язок
Лейкопластир бактерицидний      5 уп.     Для заклеювання мілких ран
Бінти (широкий та вузький)         2     Для накладання пов'язок при ранах, опіках та обмороженнях
Пов'язка асептична                         1     Для фіксації пов'язок
Салфетки марлеві стерильні      1 уп.     Для обробки ран
Ватні палички та тампони              1 уп.     Для обробки ран
Хлоргексидин биглюконат         2     Для обробки ран (більш зручний аналог перекису водню)
Брилліантовий зелений                   
розчин (зеленка)                             1     Для обробки поверхневих ран
Мазь «Левомиколь»                         1     Для загоювання ран
Аерозоль «Пантенол»                 1     Для обробки опіків та гематом
Присипка дитяча                         1     Для профілактики та обробки потертостей шкіри, натирання, пітниці
«Фіналгон-гель»                         1     При болях в спині та суглобах
Нітрогліцерин 0,0005                      1 уп.     При болях в ділянці серця. Сердечний приступ достатньо важко виявити без               
                                                                     відповідних медичних знань, тому при сильних «зтискуючих» болях між ребрами,
                                                                     віддаючих в ліву руку та лопатку, необхідно звернутись до лікаря
Валідол 0,06                              1 уп.     При болях в серці
«Лоратадин»  / «Кларедин» /
«Супрастин»                              1 уп.     При алергічних реакціях
Активоване вугілля                      3 уп.     При отруєннях, метеоризмі та діареї
«Регідрон»                              2 уп.     Для відновлення водно-електролітного балансу при гострій діареї, блювоті, при         
                                                                     теплових ударах. Можна застосовувати для профілактики зневоднювання в       
                                                                     важких подорожах, коли на дворі сильна спека
«Лоперамид» / «Імодіум»              1 уп.     При гострій діареї. Діарея як завжди є захістною реакцією організму, в негострих 
                                                                     ситуаціях краще обійтись дієтою, пити багато води та застосувати активоване 
                                                                     вугілля
Парацетамол 0,5 / «Еффералган»    1 уп.     При головних болях, підвищенні t до 38 та вище
Анальгін 0,5 / «Аспірин UPSA»      1 уп.     Знеболювальній та жаро-понижувальній засіб
Цитрамон                                      1 уп.     При головних болях
«Но-шпа» 40 мг                              1 уп.     При кишкових поляках та спазмах, виключаючих апендицит
P.S. Додатково до загального набору медикаментів необхідно взяти індивідуальні, котрі кожний учасник групи використовує постійно, для попередження «знайомих» ситуацій.

0

2

Все вірно, але багато з цього більше підходить для кількоденних поїздок. Хоча в звичайних для нас можуть теж знадобитись...

Progres написал(а):

При кишкових поляках та спазмах

очепятка вийшла, напевне - коляках? хоча вірно - коліках

0

3

>> Що купити, щоб в дорозі почуватись безпечно?
Медецинский вертолет сопровождения а в нем бригада скорой помощи ))) Аеромобильная велоаптечка.
http://topwar.ru/uploads/posts/2012-10/1349215295_med.jpg

Вообще, я бы эту тему в рубрику здоровья переместил. Тема нужна и правильная.
Еще бы сюда краткую и наглядную инфу по оказанию первой помощи при травмах и падениях.

0

4

Также в список надо включить томограф, и аппарат УЗИ. Носилки и коляска тоже не будут лишними если будет много пива.
А если серьезно, то список немного великоват. Не знаю пока ни одного человека, который все это имеет с собой в походе. При том далеко от цивилизации мы не уезжаем.

0

5

Proff написал(а):

Также в список надо включить томограф, и аппарат УЗИ. Носилки и коляска тоже не будут лишними если будет много пива.
А если серьезно, то список немного великоват. Не знаю пока ни одного человека, который все это имеет с собой в походе. При том далеко от цивилизации мы не уезжаем.

100%. Такая аптечка нужна, если вы уезжаете в тайгу на месяц. В дороге нужны препараты для первой помощи, до приезда скорой ( в этом мы убедились к сожалению уже даже на практике... ). При более легких травмах и вовсе мало что нужно иметь с собой.

0

6

>> При более легких травмах и вовсе мало что нужно иметь с собой
Бутылочку медицинского спирта и бутерброд ))
http://s5.uploads.ru/t/euXVy.jpg

0

7

Ouroboros написал(а):

Бутылочку медицинского спирта и бутерброд ))

:yep:

0

8

дефибриллятор!
и набор для эвтаназии - на случай, если Боливар не вывезет двоих. )))))

вместо спирта лучше гель антисептический - он удобнее.
но лучше хлоргексидин или мирамистин - он не жжется.
не помешает сильный и быстрый анальгетик типа кетанова или кеторола (наркотические анальгетики типа трамала лучше не брать, они влияют на чувство равновесия, да и палево).
кофеин в таблетках, аскорбинка с глюкозой и гематоген - на случай резкого упадка сил из-за углеводной ямы.
стерильный бинт, лейкопластырь и кровоостанавливающий карандаш на основе перекиси водорода.
сухие и влажные салфетки вообще musthave во многих ситуациях.

0

9

Для длительных поездок (походов), проверено неоднократно, мало весит и не занимает много места:
1. Антисептик: бетадин, стрептоцид или мирамистин
2. От диареи: Лопедиум - 10 табл.
3. Слабительное -  6 табл.
4. Желудочное: фестал - 6 табл.
5. Абсорбент: фильтрум - 10 табл.
6. Обезболивающее и жаропонижающее: парацетамол или анальгин 10 табл.
7. Антигистамин: супрастин (диазолин) – 10 табл
8. Противовоспалит., обезболив: диклофенак или нимесил - 6 табл
9. Глазные капли: сульфацил натрия 1 шт.
10. Бинт марлевый стерильный 500x10 см
11. Лейкопластырь бактерицидный (для ран, 2шт. широкий, 5 шт. узкий)
12. Рулонный пластырь нетканный 2x500 см
13. Стерильные салфетки 5 шт.
14. Эластичный бинт
Для покатушек достаточно п. п. 1, 8 (2-3 табл.), 10, 11.

0

10

Oleksv написал(а):

Для длительных поездок (походов), проверено неоднократно, мало весит и не занимает много места:
1. Антисептик: бетадин, стрептоцид или мирамистин
2. От диареи: Лопедиум - 10 табл.
3. Слабительное -  6 табл.
4. Желудочное: фестал - 6 табл.
5. Абсорбент: фильтрум - 10 табл.
6. Обезболивающее и жаропонижающее: парацетамол или анальгин 10 табл.
7. Антигистамин: супрастин (диазолин) – 10 табл
8. Противовоспалит., обезболив: диклофенак или нимесил - 6 табл
9. Глазные капли: сульфацил натрия 1 шт.
10. Бинт марлевый стерильный 500x10 см
11. Лейкопластырь бактерицидный (для ран, 2шт. широкий, 5 шт. узкий)
12. Рулонный пластырь нетканный 2x500 см
13. Стерильные салфетки 5 шт.
14. Эластичный бинт
Для покатушек достаточно п. п. 1, 8 (2-3 табл.), 10, 11.

Да, вот это уже другое дело. Мы такие аптечки таскали в походы, самое оно. Еще брали препараты типо регидрона, при пищевых отравлениях.

0

11

На рахунок того, що ви не від'їжджаєте далеко від цивілізації: НУ І ДАРЕМНО!

0

12

Progres написал(а):

На рахунок того, що ви не від'їжджаєте далеко від цивілізації: НУ І ДАРЕМНО!

А куда? Цивилизация везде. Даже в Карпатах везде есть села по маршрутам. Болтать интересно, но если спросить конкретно? Конкретно куда можно тут от цивилизации уехать на велике? Мне реально интересно, может кто знает))) до тайги далековато будет, а что более реально?

0

13

Паша, цивілізація є скрізь. Це ти справедливо сказав. Якщо виїжджати на популярні місця та маршрути, то побачиш, що тут хтось був та розкидав після свого пікніку пластик та ін. сміття. А якщо проїхати трішки далі в нетрі, то побачиш незайману природу! Будь трішечки романтиком.

0

14

Взагалі я хотів підняти тему про аптечку. Я вдячний всім хто доповнив мій перелік медикаментів або замінив їх на більш дієві або сучасні. Я не вимагаю, щоб ви брали в дорогу весь мій список. Моя мета ознайомити (включаючи і тривалі вєломандрівки), а ви можете брати 5 пунктів, або 3. Можете не брати нічого, це ваше право. А ось писати різну х...ню на зразок апарата УЗД та гелікоптера медичного супроводу, може людина IQ в якої менше за норму. Щоб вмовити її поїхати, наприклад, каньйоном р. Сєверській Донець потрібен цей гелікоптер для супроводу, а також власник магазину "Плаза" на своєму "Рено", кузов якої забитий різними запчастинами.

0

15

При бажанні відсутність цивілізації знайти можна)

Progres написал(а):

Взагалі я хотів підняти тему про аптечку.

Молодець, тема важлива!  Краще перестрахуватись і брати в поїздки хоча б мінімум медичних засобів!

І не в тему, Progres, коли ти покажеш нам свої відео і фото? 8-)

0

16

Progres написал(а):

Паша, цивілізація є скрізь. Це ти справедливо сказав. Якщо виїжджати на популярні місця та маршрути, то побачиш, що тут хтось був та розкидав після свого пікніку пластик та ін. сміття. А якщо проїхати трішки далі в нетрі, то побачиш незайману природу! Будь трішечки романтиком.

Кроме велосипеда я хожу с рюкзаком пешком и плаваю на байдарках летом. Бывал в разных местах и в ужасных дебрях тоже ( знаю дебри и вовсе рядом 20-25км от города ). Поэтому я обосновано утверждаю, цивилизация есть почти везде. Отрезки где её нет очень маленькие и там обычно невозможно пройти или проехать. Если ехать в полнейшие дебри, то при такой логике нужен и полный набор инстумента и запасных частей к велосипеду, а это неподъемный груз. Во всем нужен компромис и целесообразность. Паковать все без меры и на все случаи жизни - это крайность в любой поездке, в том числе и длительной. Это мое ИМХО.

0


Вы здесь » Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский » Здоровье » Вєлоаптечка. Що купити, щоб в дорозі почуватись безпечно.