Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



11.04.2014 - форуму 2 года

Сообщений 31 страница 60 из 68

31

Якщо десь не вказується місце збору, то це автоматично Веломан. Місце гонки бачили вчора Валентин, Міша і Олексій. Вони можуть висловити свої враження.

0

32

Народ можна створити у контакті- спец. групу на ці змагання для більшої кількості учасників, якщо звісно організатори не проти???? і ще питання спорт комітет міста знає про це, чи треба щоб вони знали про це чи не треба????

0

33

Proff написал(а):

дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання

я против

Crazy_Nick написал(а):

створити у контакті- спец. групу

а смысл? есть же уже одна группа, там просто анонс текстовый сделать и ссылку на тему на этом форуме.

Денис-Дима написал(а):

спорт комітет

пользы от него никакой не будет. а вот вред - вполне. так что лучше не уведомлять.

кроме того, мероприятие делается для себя и для своих.

0

34

На счет группы вк, думаю имелось ввиду не Группа а Мероприятие. Но все равно это наверное лишнее, простой обьявки будет достаточно...

0

35

Крейзи, если ты против того, чтобы оставить свой телефон, то вполне можешь реализовать свое право. Если ты против того чтобы тебя звали на покатушки, марафоны, прогулки (нужное подчеркнуть) то и тут я пойду тебе навстречу. Ибо никого и ни чем неимею желания утруждать. И ценю твое право на анонимность. Кстати, всех осталных тоже касается. При заполнении стартового листа сможете оставлять свои ники. Но учасник, не вписавший себя, и не соответствующий себе как личности, допущен не будет, ввиду некоторой неадекватности.
По поводу спорткомитета, соглашусь с Николаем: они не при чем и если НАШЕ мероприятие состоится, то это будет ВАША заслуга. Как участников.

0

36

Proff написал(а):

учасник, не вписавший себя, и не соответствующий себе как личности, допущен не будет, ввиду некоторой неадекватности.

смеялся! классно сказал!

0

37

Спасибо. Старался.

0

38

на следующие 4 дня обещают дождливую погоду, в т.ч. и на воскресенье.
как я понял, трасса для гонки грунтовая, и там будет грязновато и сложнее рулить.
также, дрова для пикника будут сырые.

че будем делать?

0

39

млин как же я хочу уже выехать, но из за погоды никак не получается, надуюсь на ДР форума с вами

0

40

Crazy_Nick написал(а):

на следующие 4 дня обещают дождливую погоду, в т.ч. и на воскресенье.
как я понял, трасса для гонки грунтовая, и там будет грязновато и сложнее рулить.
также, дрова для пикника будут сырые.

че будем делать?

Все дружно пойдем к тебе  o.O

:D  :D  :D
Когда мы ехали в Хмельницкий, некоторые обещали нам снег и 20 градусов мороза.
Давайте лучше определимся с днем. Думаю что будет лучше объединить праздник и соревнование, более логично провести в один день.
Предлагаю воскресенье.
И давайте уже определимся кто участвует, добавляем себя к списку.

1. Ouroboros
2. ....
3. ....

0

41

воскресенье

1. Ouroboros
2. Crazy_Nick
3. ....

Ouroboros написал(а):

дружно пойдем к тебе

или к тебе  :cool:

0

42

.........тогда каждый к себе ))))

0

43

Постараюсь присоединится, но не уверен получится ли...

1. Ouroboros
2. Crazy_Nick
3. Bazyan ?
4. ...

0

44

1. Ouroboros
2. Crazy_Nick
3. Bazyan ?
4. Proff
5. ...

0

45

http://www.allegrodance.com/communities/4/004/008/010/064//images/4540806122.gif
Що ж вітаю НАМ (форуму) сьогодні 2 РОКИ !!!

Отредактировано Ouroboros (2014-04-12 20:54:04)

0

46

http://animaciatop.ru/pictures/deti/deti-73.gif

Отже, маляті вже виповнилося виповнилося 2 роки  ;) 

Яким має бути розвиток дитини у віці 2 роки?

Фізичний розвиток.

У два роки, малюк має бути дуже активним. Перш за все, дворічна дитина повинна вміти ходити.
Деякі малюки у цьому віці вже бігають, хоча незграбно, часто падаючи на попку. Деякі піднімаються і спускаються сходами самі, інші за руку з мамою. Ходіння спиною вперед – це вже «вища школа», але в деяких дітей виходить і це. Дволітка вміє відштовхуватися ногами на триколісному велосипеді, штовхає і кидає м’яч. Він вміє їсти ложкою, але не завжди потрапляє в рот. П’є з чашки (найкраще дволітки підходить чашка з кришкою, з якої не виллється рідина). Він повинен вміти будувати башточку з чотирьох кубиків (дерев’яних, не «Лего») і «годувати» ляльку. Дволітка любить малювати ручкою, крейдою, фломастером. Із задоволенням робить це на стіні. Багато дітей у цьому віці вчаться користуватися горщиком. Дворічний малюк вже може обходитися без підгузників, проте він ще не до кінця до цього готовий – періодично може мочити трусики.

Зазвичай в цьому ніжному віці хлопці можуть частково самі себе одягнути. У них чудово виходить управлятися з шапками і колготками,
без праці вони взують і черевики на ніжки, правда, якщо вони застібаються на липучку, а не затягуються шнурками.

Когнітивний розвиток

Дворічний малюк досить тямущий, він легко сприймає нескладні розповіді дорослих - наприклад,
ви можете розповісти йому про події вчорашнього дня - і він чудово зрозуміє.
У його побуті можна зустріти вже не тільки іменники і дієслова, в 2 роки в мову малюка додаються ще займенники і прикметники.
Він може сам ставити питання, які уточнюють різні характеристики події (наприклад, тимчасові - "коли ").
У крихти з'являється розуміння простої банальної логіки, він може сам формувати і виконувати певну ланцюжок дій, обгрунтованих логічними зв'язками.
Малюк вже може чітко висловлювати задоволення, ніжність, гнів або страх. Це також період придбання нових навичок.
Дворічна дитина щодня запам’ятовує нові слова, стає особистістю.
Трапляється, що чогось він зробити не може. Не варто впадати в паніку. Просто спокійно спостерігайте за малюком.  :D

Емоційний розвиток

Дворічний малюк буває надзвичайно впертим і запальним, оскільки його роздирають найсильніші емоції. Він прагне бути в центрі уваги:D
Не любить нічим ділитися – буде наполегливо боротися в пісочниці за свою лопатку або відерце. Кидає і ламає іграшки … Коли він злиться, то може подряпати, вщипнути, вкусити. Зараз у дитини з’являється почуття гумору – він сміється над кумедними віршиками, жартами і кривляння.

Він вже в стані зрозуміти абсурдність ситуації типу «Ой, я помилково поклала черевики в холодильник». Йому подобається бути актором і смішити «глядачів».

http://bit.ua/wp-content/uploads/2014/04/tumblr_moe6g1dxLA1rjatglo2_r1_500.gif

Дворічний малюк вже в стані адекватно зреагувати на звернені до нього прості слова, прохання та заборони. Він показує пальчиком необхідний предмет і наполегливо просить, щоб йому його подали. У більшості випадків дворічна дитина грає один поряд з іншими дітьми. Вкрай рідко включається в спільні групові ігри і дуже сильно акцентує своє «я». Постійно використовує слова «ні» і «це моє». Він сильно прив’язаний до тих, хто про нього піклується. Дуже потребує тепла, при цьому сам теж проявляє свої почуття. Любить обійматися.

Усвідомлення себе

Найчастіше дворічна дитина говорить про себе в третій особі: «Вітя пішов», «Маша хоче їсти». Малюк знає близько 50 слів і створює двухчленное пропозиції. Починає звертати увагу на те, у що він одягнений. Наприклад, Маша вимагає зелену пов’язку на голову, а Вітя – червоні кросівки. Діти цікаві. Задають питання «Що це?» Починають розуміти все більш абстрактні поняття, такі, як різниця між більше і менше, пізніше і раніше. Коли з поля зору зникає мама, можуть почати плакати, боятися.

Досягнення двухлетки

Щоб бути впевненим, що розвиток вашого ненаглядного героя йде правильно, потрібно сходити з ним до педіатра,. Про що зазвичай запитує лікар? Бігає малюк, чи ходить по сходах, чи може піднятися на стілець, побудувати башточку чи поїзд з кубиків, чи користується ложкою, чи потрапляє їй в рот, чи говорить про те, що хоче спати, писати або їсти. Лікар перевіряє, чи розуміє малюк прохання. Наприклад, просить його подати книгу, підійти до вікна, показати частини тіла. Правильно розвивається дворічна дитина, як правило, вже в змозі виконати всі ці дії. Якщо він чогось не може, це ще не означає, що є відхилення у розвитку. При найменших підозрах педіатр направить дитину до профільного спеціаліста. Лікар виміряє і зважить дитини, результати занесе в центільних таблицю. Таким чином, можна буде перевірити, пропорційно Чи зростає ваш малюк. Доктор оцінить статуру і поставу, перевірить, чи правильно дитина ходить, симетрично побудовано його тіло, не деформована чи грудна клітина. У хлопчика перевірить наявність яєчок у мошонці – у цьому віці вони вже повинні прощупуватись.

Отредактировано Ouroboros (2014-04-11 11:57:48)

0

47

последняя фраза гармонично завершает этот чудесный рассказ-поздравление

0

48

Батя я стараюсь  :D  :D  :D

Теперь осталась мелочь, уточнить где и когда МЫ собираемся праздновать. :flag:
Глядя на погоду, есть предложение: Собраться в воскресенье, 16:00 в Комильфо.
Где и скушать по данному поводу символический тортик. :question:

http://www.piroopt.com.ua/142.gif

1. Ouroboros
2. Crazy_Nick
3. Bazyan ?
4. Proff
5. mcreator
6. Maviol
7. ....
8. .

0

49

идею с тортиком поддерживаю, но даже не знаю где ваш комильфо находится... можно уточнить или просто в пицерии посидеть?

0

50

Комильфо находиться рядом с Фокстротом, напротив Семи дней.

0

51

ну вот! а я уже морально настроился намокнуть, замерзнуть и заехать в говны на учхозе.
может, вернемся к начальному варианту с гонкой и пикником?

0

52

С утра гонка потом торт.

0

53

завтра будет теплее, чем сегодня!

Ouroboros написал(а):

1. Ouroboros
2. Crazy_Nick
3. Bazyan ?
4. Proff
5. mcreator
6. Maviol

все завтра соберутся на 11:00 у Веломана?

0

54

На пиво и тортик  ;) собираемся в Комильфо 16:00.
А соревнования в 11:00 у Веломана, все вопросы к Проффу. Профф ау?
Я у Веломана в 11 к сожалению быть не смогу, возник форс-мажор

0

55

Сергей Прогресс обещал приехать, невзирая на погоду.
Денис сомневается, и, возможно, вместо него приедет Денис-Дима, он же Дима ))

и шо, все???

0

56

Время сбора 11:00 и место Веломан актуальны. Ждем 10 минут. Если с утра будет идти дождь, гонка переносится до первого теплого уикенда.

0

57

все молчат. на улице холодно и мокро. я пошел спать дальше :(

0

58

як спати??? на голову поки що не капає, можна збиратись!

0

59

если соберется 2 человека, то это будет смех, а не ДР форума, не говоря о гонке

0

60

треба їхати, кількість учасників визначимо по факту і вже на місці розберемось що робити далі!

0