Велосипедное Сопротивление - Каменец-Подольский

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Анонс сезона

Сообщений 1 страница 30 из 56

1

На рассмотрение общественности предлагаю следующий календарь событий.

План для тех, кто любит ехать далеко.

В мае много выходных. так что предлагайте чем их заполнить.
Последний уикенд мая Велодень.
Первый уикенд июня Начало лета Перевесло. 50-55
(два события идущие в этом году подряд. готовимся.)

Второй уикенд июня первый день Бакота. 90-95
                                второй день Борщов. 140-150
Третий уикенд июня первый день бревет в Бучач. 240
                                второй день по окресностям. до 60
Четвертый уикенд июня первый день  в поисках Золушки 140-160
                                     второй день по окресностям до 60
Пятый уикенд июня первый день Сатанов 180-190
                               второй день по окресностям до 60

продолжение следует...

Вносите свои предложения.

0

2

Есть предложение выделить 1 день из майских празников (1-9) и поехать в Бакоту на машинах на шашлык и рыбалку (кто хочет), или просто покупаться. Там можно совершить пеший поход на монастырь.

0

3

на машинах  то можно, но не камильфо) -
1 противоречит концепции...)))
2 надо машины оставлять вверху, (если к монастырю) без присмотра  :( ... а были случаи...
3 купаться будет еще холодно
4 если просто шашлыки  - полно мест вблизи, 10-20 км от города
5 неизвестно во сколько обойдется топливо при нынешней тенденции цен! ( ....если ваще на тот момент нам всем будет до  шашлыков....)

Отредактировано Царь Всея Руси (2014-04-14 15:17:55)

0

4

Може хтось вже бачив, може ні!
http://sa.uploads.ru/t/kUbSj.jpg

0

5

Дякую за цікаву інформацію. Виставляємо команду від форуму.

0

6

Так бачив навіть у Чікен-Хаті рекламку на велопробіг, так збираємось! із ПОВНОЮ кількістю учасників під нашим прапором, і гайда (щоб не було накладки разом із проведення квесту, ...)

0

7

Еще есть предложение историческая покатушка! Едем до Ярмошек поездом, там на Суботов-Зіньков-Адамовка-Малиевцы-Мукаров-Кривчик-КАМ-ПОД, дальнобойщики могут дать фору дизелю и встречать среднячков уже на вокзале ст. Ярмоленцы!

0

8

Пока что график выдерживается. Где же активность.

0

9

Proff написал(а):

Пока что график выдерживается. Где же активность.

пропоную на слідующий місяць, поїхати у Львів

0

10

Спочатку "Золушка". Не спіши. Де маршрут? Де відстань?  Там більше 250. Як ти думаєш проїхати не знаючи стану дороги?  Дуже багато питань виникає по цій темі. А саме основне: за скільки їдеш 200 км?

0

11

Да, Валентин, пожалуйста поподробней.
Количество дней, где ночлег, как назад?

0

12

Proff написал(а):

Спочатку "Золушка". Не спіши. Де маршрут? Де відстань?  Там більше 250. Як ти думаєш проїхати не знаючи стану дороги?  Дуже багато питань виникає по цій темі. А саме основне: за скільки їдеш 200 км?

та за 10 годин можна проїхати або за 11
ночівля в палаткі )) як трушний велотурист )  днів на три чотири впринципі я і можу сам )

0

13

Валентин написал(а):

та за 10 годин можна проїхати або за 11
ночівля в палаткі )) як трушний велотурист )  днів на три чотири впринципі я і можу сам )

Подпись автора

    Катай на ХВЗ будь Мужиком =)))

То я зрозумів так, що їхати туди два дні? Напиши всю програму.

0

14

Proff написал(а):

То я зрозумів так, що їхати туди два дні? Напиши всю програму.

за день а не два дня ))

0

15

Ти 200 км їхав в цьому році, або взагалі? А це не 200,  а 270 км. До Скали дорога погана. Від Скали до Бучача нормальна. І це менше половини дистанції. А хто знає яка вона далі?

0

16

Календар на липень 2014
1. Перший вихідний Заліщики приблизно 220 км.
2. Другий вихідний Джуринський водоспад приблизно 200 км.

0

17

А в Перевесло на Івана КУпала, забув?

0

18

кстати , когда в Перевесло ?

0

19

:no: перевесло ....
то не для нас дистанція вже пішком краще піти шоле

Proff написал(а):

Ти 200 км їхав в цьому році, або взагалі? А це не 200,  а 270 км. До Скали дорога погана. Від Скали до Бучача нормальна. І це менше половини дистанції. А хто знає яка вона далі?

я тільки цього року їздив був в хмель 100 і ще по місту 50

0

20

Царь Всея Руси написал(а):

кстати , когда в Перевесло ?

Традиційно з 6 на 7 липня. 6 число неділя.

0

21

Ну все вірно. 5 в Заліщики, а 6 в Оринін.

0

22

Серпень місяць затишшя і невеликих покатушок.
Вересень. Початок. Дата уточнюється. Борщів. Свято борщу і вишиванок. Поїздка спокійним темпом. Дистанція 130-140 км. Рельєф горбистий але помірно.
Готуємо вишиванки і їдемо.

0

23

Proff написал(а):

Серпень місяць затишшя і невеликих покатушок.
Вересень. Початок. Дата уточнюється. Борщів. Свято борщу і вишиванок. Поїздка спокійним темпом. Дистанція 130-140 км. Рельєф горбистий але помірно.
Готуємо вишиванки і їдемо.

Вишиванка вже попрасована, чекаємо...

0

24

АНОНС 2015
Рік проходить під гаслом: "Місце для подвига є завжди".
Для любителів легенд пропонується ряд маршрутів обєднаних в один річний цикл "12 подвигів Геракла"
Перший подвиг присвячений милим дівчатам.
1.Кам’янець-Подільський-Смотрич-Зарічанка-Кам’янець-Подільський 95км 4:30  8 березня

Подвиг "Прикордонна варта"
2.Кам’янець-Подільський-Мамалига-Кам’янець-Подільський 110 км 4:30  11 квітня

3.Кам’янець-Подільський-Чемерівці-Городок-Ярмолинці-К-П  165 км час 7:45  18 квітня

4.Кам’янець-Подільський-Чемерівці-Гусятин-Копичинці-Чортків-Скала-Подільска-Кам’янець-Подільський  195 км  час 9:30  1-2 травня

5.Кам’янець-Подільський-Смотрич-Дунаївці-Крушанівка-Кам’янець-Подільський 150 км 7:40  16 травня

Подвиг дружби і єдності велосипедистів
6. Кам’янець-Подільський -Хмельницький- Кам’янець-Подільський 210 км 12 годин  30травня Велодень

7.Кам’янець-Подільський-Дунаївці-Нова Ушиця-Новодністровськ-Хотин- Кам’янець-Подільський 240 км час 11 год  13 червня

8.Кам’янець-Подільський-Жванець-Мельниця-Подільська-Борщів-Скала-Подільська-Кам’янець-Подільський дист 140 час 5:50 27 червня

9.Кам’янець-Подільський-Чортків-Бучач- Кам’янець-Подільський 250 км час 11:30 11 липня

10.Кам’янець-Подільський-Заліщики-Кам’янець-Подільський 220 км час 10:30 1 серпня

Подвиг присвячений фестивалю борщу і вишиванки
11. Кам’янець-Подільський -Борщів- Кам’янець-Подільський 140 км 8 год  5 вересня

12.Кам’янець-Подільський-Сатанів-Кам’янець-Подільський 180 км час 9 годин  12 вересня

В календарі можливі зміни слідкуйте за анонсом.

0

25

Proff написал(а):

АНОНС 2015
Рік проходить під гаслом: "Місце для подвига є завжди".
Для любителів легенд пропонується ряд маршрутів обєднаних в один річний цикл "12 подвигів Геракла"
Перший подвиг присвячений милим дівчатам.
1.Кам’янець-Подільський-Смотрич-Зарічанка-Кам’янець-Подільський 95км 4:30  8 березня

Подвиг "Прикордонна варта"
2.Кам’янець-Подільський-Мамалига-Кам’янець-Подільський 110 км 4:30  11 квітня

3.Кам’янець-Подільський-Чемерівці-Городок-Ярмолинці-К-П  165 км час 7:45  18 квітня

4.Кам’янець-Подільський-Чемерівці-Гусятин-Копичинці-Чортків-Скала-Подільска-Кам’янець-Подільський  195 км  час 9:30  1-2 травня

5.Кам’янець-Подільський-Смотрич-Дунаївці-Крушанівка-Кам’янець-Подільський 150 км 7:40  16 травня

Подвиг дружби і єдності велосипедистів
6. Кам’янець-Подільський -Хмельницький- Кам’янець-Подільський 210 км 12 годин  30травня Велодень

7.Кам’янець-Подільський-Дунаївці-Нова Ушиця-Новодністровськ-Хотин- Кам’янець-Подільський 240 км час 11 год  13 червня

8.Кам’янець-Подільський-Жванець-Мельниця-Подільська-Борщів-Скала-Подільська-Кам’янець-Подільський дист 140 час 5:50 27 червня

9.Кам’янець-Подільський-Чортків-Бучач- Кам’янець-Подільський 250 км час 11:30 11 липня

10.Кам’янець-Подільський-Заліщики-Кам’янець-Подільський 220 км час 10:30 1 серпня

Подвиг присвячений фестивалю борщу і вишиванки
11. Кам’янець-Подільський -Борщів- Кам’янець-Подільський 140 км 8 год  5 вересня

12.Кам’янець-Подільський-Сатанів-Кам’янець-Подільський 180 км час 9 годин  12 вересня

В календарі можливі зміни слідкуйте за анонсом.

вооооо воооот чого я так довго  чекав )))) в мене будуть покрихи 23 ті )) вкачаю собі 10 бар )) і буду летіти )) так шо я готовий до таких кілометражів ))

0

26

везде указано время. это время выезда из каменца? Тогда почему на некоторых дистанциях так позно? И расчёт км/день или возможны ночёвки? За 1 день 240 км это ничего не увидишь кроме педалей))))
кстати а сами девушки принимают участие в подвигах?

Отредактировано ges1981 (2015-01-30 19:43:34)

0

27

ges1981 написал(а):

везде указано время. это время выезда из каменца? Тогда почему на некоторых дистанциях так позно? И расчёт км/день или возможны ночёвки? За 1 день 240 км это ничего не увидишь кроме педалей))))
кстати а сами девушки принимают участие в подвигах?

Отредактировано ges1981 (Сегодня 19:43:34)

якщо вони потянуть то чого би і нє ))
240 км думаю для прокатаних людей це вже не проблема ))) а для шосера це вопше мелочь ))

0

28

ges1981 написал(а):

везде указано время. это время выезда из каменца? Тогда почему на некоторых дистанциях так позно? И расчёт км/день или возможны ночёвки? За 1 день 240 км это ничего не увидишь кроме педалей))))
кстати а сами девушки принимают участие в подвигах?

Отредактировано ges1981 (Сегодня 19:43:34)

та в принципі суть покатушок не поїхати нажертись і напитись пива а проїхати дистанції і побачити деякі місця ну і далі їхати

Отредактировано Валентин (2015-01-30 20:10:59)

0

29

На рахунок велопробігів... влада ухвалила 4 основних!!!!

1. Відкриття тур сезону 25-26 квітня!!!

2. День міста 17 травня

3. День Незалежності 24 серпня

4. Жовтневий пробіг десь в сер. жовтня...

(але звісно хочеться частіше... тому можна вже нам зробити традиційне День без авто 22 вересня, ну і спробувати провести крос-кантрі, весна або осінь, ну і оглядові покатівки краєзнавчо пізнавальні мандрівні...)

0

30

Відповідаю по порядку. Валентин якщо ти вкачаєш собі 10 бар, тебе розірве. Краще в колеса качай. 23 покришки трохи затонкі для наших доріг. Оптимально 25.
Гена: час вказаний біля дистанції це приблизний час її подолання. Ніхто я думаю не проти багатоденного походу. Але тут трохи інша специфіка. Розроби маршрут і запропонуй. Думаю знайдеться компанія. Я б теж був не проти. Що стосується дівчат. Для них ці маршрути будуть занадто важкими. Це швидше, щоб Валентин зміг поганяти. А для дівчат є досить багато приємних розслабляючих маршрутів. До них не треба готуватись тому будуть пізніше, по ходу сезону, озвучені. Звичайно, якщо дівчина має бажання і функціональну готовність буду радий такій компанії. На півдорозі не покину це точно.
Діма: все що ти написав цікаво і потрібно. Але напиши конкретніше свої пропозиції. Бо після таких загальних фраз ми можемо потонути в дискусіях до кінця сезону.

0